Rakion Tüm dünyada oynanan ve çoq sewilen bir rollplaying oyunudur...
çeşitli amaçları vardır....
5 çaşit karakter türü vardır....
*Savaşçı
Kılıçlı Asker savunma ve saldırı istatistiksel puanları göz alındığında iyi bir dengededir. Eğer rakibin hareketlerini iyi okuyabilirseniz bir savaşı kolaylıkla Kılıçlı Asker ile yönetebilirsiniz. Standard tip bir karakter olan bu asker, oyuna yeni başlayanlar için idealdir. Zayıf noktaları ise uzun menzilde zayıf olması ve havadan gelen yaratık saldırılarına karşı savunmasız olması olarak özetlenebilir.

*Okçu
Okçular bayandır ve silah olarak ok kullanır. Uzun menzil saldırılarında görev alır ancak yakın dövüş zamanlarında da kullanılabilir. Uzun menzilde çok iyidir, hava saldırılarına karşı sapasağlamdır ve takımını arkadan çok iyi korur. Ama grup halinde yaklaşan saldırganlara karşı biraz zayıftır. Bazı okçular kılıçlı askerlerden daha güçlüdür.

*Demirci
Demirciler iyi karakterli, güçlü ve kuvvetli bir karakterdir. Bu klasman askerler toplu ve yakın saldırıda çok etkilidirler ve en iyi verimi yakın dövüşte alırsınız. Çekiç saldırısı fazladan gecikme süresi alır ama düşmana muazzam ölçüde zarar verir. O tam anlamıyla bir yaratık katilidir.

*Ninja
Ninja oyundaki en hızlı karakterdir. En yükseğe zıplayabilir ve silahını çok hızlı değiştirebilir. Ama gücünün zayıflığı düşman zırhını kırmada ona yardımcı değildir. Bir hançer fırlatırken Radar'da gözükmez..

*Büyücü
Bir Büyücünün yalnız başına savaşması imkansızdır. Ama diğer karakterler ile bir takım halinde oynarlarken savaş alanında büyük etkiye sebep olurlar. Arkadaşlarını iyileştirme güçleri vardır ve uzun menzilli büyü saldırıları takıma yarar sağlayabilir.

Karakterler böyle özetlenebilir...

Oyunun şu anqi sıralaması şöyledir...

1. RampaGeee 93 BEN
2. [RiS]_pin000 82
3. SERDAL01 81 BEN :
4. HardesT 73
5. MrJasoqqa 72
6. <_iNCi_> 69
7. deWrim 69
8. <Neqative> 68
9. [S][a][G][o] 67
10. karabucuruk 66


Birde kee_KooO adında bir karakterim var o 65 lwl gözüqmüyor fakat aşırı güçlü yaratıkalrı var Yartık demişken yaratıklara oyunda Cell deniyor ve sizi çoq yardımcı olbiliyorlar... Örümcekler boğlar okçular şovalyeler hatta ejderhalar çağırabilrsiniz... sadece cell point harcarsınız... cell pointler savaş alanında bulunan kitaplardan alınır... Ama daha kolayı Altın goleme saldırmaqtır. Bunuda ancaq Golem Savaşında yapabilirsiniz...


SAVAŞ TÜRLERİ...
Golem Savaşı
Tekli Savaş
Ölüm Taqımı
Başkan Savaşı

Bunları açıklamama gerek yoq oyunu oyn adıpınızda anlarsanız

İşte Bazı Çarlarım ve Fotoğrafları...

İNGİLİZCENİN KOLAYI 1 HAFTADA BÖYLE OLURSUNUZ AMA ALIM TÜKENDİ OYNANMIO ARTQ
Rakion Online - Gerçek Zamanlı Strateji Aksiyon Oyunu OYUNUN SİTESİ
Rakion - Oyun Dosyası İNDİRMEK İÇİN
Üye ol üye olmak için şimdiliq beni xxL_, NainanFoe, xxS_ yada AerioN adlarıya görebilirsnz görüşürseq ezerim ona göre iyi oyunlar oyunu severseniz +rep sewmezseniz -rep dicem ama gerek yoq kesinlikle sewiceqsşniz iyi oyunlar arkadaşlar....