+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

WWE RAW ilaç gibi klavuz oku uygula bir daha yenilme ;)

Bakteri Oyun Bölümü Katagorisinde ve Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları Forumunda Bulunan WWE RAW ilaç gibi klavuz oku uygula bir daha yenilme ;) Konusunu Görüntülemektesiniz.->WWE RAW indirdin fakat her maçta eziliyor musun?pin den kurtulamıyor musun?Daha kötüsü hareketler nasıl yapılıyor onu da mı bilmiyorsun.İlaç gibi ...

 1. #1
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart WWE RAW ilaç gibi klavuz oku uygula bir daha yenilme ;)

  .
  s11
  WWE RAW indirdin fakat her maçta eziliyor musun?pin den kurtulamıyor musun?Daha kötüsü hareketler nasıl yapılıyor onu da mı bilmiyorsun.İlaç gibi klavuz aşağıda.

  Bu oyunda 3 türlü oynayabilirsin. 1.si asıl süperstarlarla(Jeff Hardy,Rey Misterio…)2. kendi yaptığın süperstarla. 3.manager olarak(Fazla güzel değildir tavsiye etmem). Öncelikle asıl süperstarlarla oynamayı bir öğrenelim.Sonra kendi yaptığın süperstarrla daha da eğlenceli bir şekilde oynayabilirsin.

  ÖNCELİKLE HAREKETLER:

  A: Action
  S: Grabling
  D:Striking
  C:Guard
  W:Hedef seçme

  A: Action
  Bu tuş ile yapabileceklerin,
  Taunt=voltage metremizi(oyundayken 1P CPU felan yazan yer) artırmaya yarar.Bu şekilde seyirciler coşar ve Double feature yapabiliriz.
  Direklere çikmak=Direklerden birine çıkıp rakibimize güçlü bir hamle yapabiliriz.Yada direğe çıkıp taunt yapabiliriz.Direğe çıktıktan sonra A ya basarsanız Taunt, S ye basarsanız 1.atlama şekli ,D ye basarsanız 2. atlama şeklini yapar.Bu şekiller adamlara göre değişir.Hatta bazı adamlar direklerden atlamazlar.
  Dışarı çıkmak:İplerin yanına gidip A ya basarsanız adamınız ringin kenarına gider.sonra dışarsı nerdeyse oraya basıp A ya basarsanız dışarı atlar.Ringin kenarına gelip(içerdeyken ilk A ya bastığınızdaki durum) S ye yada D ye basarsanız rakibinizin durumuna göre hareket yaparsınız.Eğer koşarak iplere gelip a yabasarsanız tek hamlede dışarı çıkabilirsiniz.İçeri girmekte aynı şekildedir.O yüzden uzun uzun anlatmayacağım.
  Pin yapmak:rakibiniz yerde iken yanına gidip A yabasarsanız adamınız Pin yapmaya başlar.Size bir tüyo da pin yaparken D ve S ye aynı anda sürekli basarsanız daha etkili olur.
  4-5 saniyede pin yapmak mümküün yani.
  Grab posizyonunda İken yer değiştirmek:Rakibinizle Grab pozisyonunda iken arkasına veya önüne geçebilirsiniz.Arkasındayken ve önündeyken yapılan hareketler farklıdır.

  Bu tuş ile yapılan başka bir şey aklıma gelmedi.Eğer sizin gelirse söyleyin sizinkini farklı renkle yazıp … arkadaşa teşekkürler diye yazarız

  S:Grabling
  Bu tuş ile yapabileceklerimiz:
  Grab pozisyonu(güreşme):Rakibinizin yanına gidip S ye basarsnız graba gidersiniz.Bu pozisyonda iken A-S-D ve C tuşlarından birini kullanabilirsiniz.(A yı yukarda yazdım)
  Sadece S ye yada herhangi bir yön tuşu ve S ye basarsanız(önce yön tuşuna basılı tutun sonra S ye basın)Adamınızın kendine özgü bir hareketini yapar.Fakat şöyle bir durum da var.Mesela Siz S tuşunu kullanarak bir harekete girdiniz.Rakibiniz eğer S ye basarsa hareketi yapamazsınız ve rakibiniz sizi iter.Örneğin ben yukarı ve S ye bastım.Rakibim S ye basarsa (benimle aynısını yapmasına gerek yok sadee S ye bassa yeter) hareketi yapamam.Ama ben yukarı S yaptım o D ye basarsa hareketimizi yapabiliriz.
  Grab pozisyonunda iken D ile yapılan şeyler de aynıdır o yüzden yazmıyorum.
  Submission:Rakibimiz yerde iken onun durduğu yön tuşuna basıp S ye basarsak adamımız kendine özgü hareketini yapar. 2 türlü submission vardır. 1. si rakibin koluna bacağına felan yapılan kısa sürede biten darbedir. 2.si submit yada pine giden hareketler.
  Submission yapmak için ya kafasının önünde yada bacaklarının orda duracağız.

  Özel atlayış direğin yanına gidip S ye basarsanız adamınız direğe çıkıp hemen atlar.Seyircileri coşturmak için iyi bir yöntemdir.

  Running Grap: Adama doğru koşup (iki kere ileri felan basarak)tam önünde S ye basarsanız hızlı bir şekilde grap yapar.7-8 çeşit grap vardır.Adamınız kendine özgü olanını yapacaktır.

  D:Striking
  Bu tuş ile yumruk veya tekme atabilir yada grab posizyonunda iken hareket yapabiliriz.


  Yumruk veya Tekme:Sadece D ye basarak yada herhangi bir yön tuşuna basarak D ye basarsanız adamınız kendine özgü olan tekmesini veya yumruğunu yapacaktır.

  Ground:Yerdeki adamın yanına gidip D ye yada herhangi bir yön tuşu ile birlikte D ye basarsanız adamınız yerdeki düşmanınıza vuracaktır.Eğer koşarak adamın yanındayken basarsanız daha değişik bir şekilde vurabilir.

  Running Strike:Koşarak D ye basardanız adamınız kendine özgü hareketini yapacaktır.

  C:Guard

  Grap posizyonunda iken yada pin yaparken buna basarsanız adamınız pini yada grabı bırakır.(tabiiki pini yada grabı siz başlattıysanız)
  Ayakta ikende basarsanız adamınızın altındaki küçük bar dolacaktır.Ayrıca adam size vurursa bir şey olmaz.Ama graba girerse vay halinize…

  TUŞ KOMBİNASYONLARI

  S+A Double Feature: (AYNI ANDA BASIYORSUNUZ)


  Bu olayı yapmanız için Voltage metrede sizin isminizin yazdığı yerin parlaması lazım.Bunun içinde taunt yapabilirsiniz,yada güzel hareketler felan yaparsınız orası size kalmış.Sonuçta Voltage metremizin Parlaması lazım.

  Bu S+A yı bazı yerlerde yapabiliyoruz.

  Ayakta iken:Bu tuşlara aynı anda basarsanız genelde adamımız Spear yapar.Bazıları da kendine özgü hareketini yapar.

  Submission yaparken:Yalnız Submission yapmamız için adamın altındaki küçük barın yanındaki küçük bi çubuk daha varya onun çok hızlı yanıp sönmesi lazım.Düşmanımız hiç kıpırdamadan yerde yatıyorsa ve voltage metremiz parlıyorsa kafasının önüne yada ayaklarının olduğu yere gidin S+A ya aynı anda basın adamınız iyi bir hareket yapacaktır.Bunu yaptıktan sonra Double Feature diye başka bir ekran daha çıkacak Replay şeklinde.Ama adam ayağa kalkmaya çalışıyorsa yapamassınız.

  Grab yaparken Fakat adam afallarken yapılan grap düşmanınıza bi kaç kere vurun.Sonra adma afallamaya başlıyacak yanına gidin S ye basın normalde olan grabdan daha değişik bir şekilde adamı tutacaktır.Aşşağıdaki resimdeki gibi.Adamı o şekilde tutuyorken S+A ya basın yalnız voltage metremiz parlıyacak.Sonra izleyin zevkle.O hareketten sonra genellikle adamı pin yapabilirsiniz ama siz bilirsiniz.Mesela adamı resimdeki gibi tutuyorsa Jeff Twist of Fate yapar.Undertaker Tombstone yapar vb.

  Direğin üstündeyken:Adamın nasıl durması önemli değil fakat yerdeyse sizin için daha iyi.Direğe çıkın ve S+A yapın Jeff Swanton Bomb yapar.Başka adamlar başka şey yapar


  D+A ADAMI İPLERDEN SEKTİRME: (AYNI ANDA BASIYORSUNUZ)

  Grab posizyonuna girin ve bir yön tuşuna basıp D+A ya aynı anda basın.adamı iplere doğru atacaktır adam gelirken S ye basarsanız Kendine özgü hareketini yapar.Adamı iplerden sektirdikten sonra S+A da yapabilirsiniz fakat gereken şeyi biliyorsunuz.

  D+S: (AYNI ANDA BASIYORSUNUZ)

  Bu tuş çok işe yarıyor.

  Pin yaparken basarsanız daha etkili olur.Pin olurken basarsanız Pinden kurtulursunuz.Submission yaparken yada olurken basarsanız daha etkili olur.

  W: HEDEF SEÇME

  Çok kişili maçlarda saldıracağınız adamı seçiyorsunuz yada 2vs 2 maçlarda kendi adamınızı seçip yanına gidip tag verebiliyorsunuz.

 2. #2
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Kasım.2009
  Mesajlar
  2

  Standart

  .
  süper ya bu taktikler bütün arkilere söyliyecem

 3. #3
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Alıntı berkegul1502 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  süper ya bu taktikler bütün arkilere söyliyecem
  ...

 4. #4
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Kasım.2009
  Mesajlar
  2

  Standart

  .
  Ya bide abi nasıl koşuluyo onuda söylersen sevinirim

 5. #5
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Tab tuşuna basılı tutarak sol ve sağ yön tuşunu hızlıca bas diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam

 6. #6
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Kasım.2009
  Mesajlar
  3

  Standart

  .
  arkadaşlar tag nasıl verilior hangi tuşla

  hakan abi nasıl tag veriliyor hangi tuşla

  abi kafes maçı nasıl kuruluor

 7. #7
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Aralık.2009
  Mesajlar
  1

  Standart

  .
  tag adamın yanına gidip a ya bas öle werio

 8. #8
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Kasım.2009
  Mesajlar
  3

  Standart

  .
  peki bişi daha diyecem turnuva kurabiliyormusun tag team li acil cevap pls

 9. #9
  Bakteri battle_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Eylül.2009
  Nereden
  Kütahya
  Mesajlar
  232

  Standart

  .
  koşmak için 2 kere sağ sol yada ön arka tuşlarına bas

  turnuva var tag team olarak
  kıng of the rıng yazıyor orda kendi turnuvanı yada rastgele seçilen turnuvayı yapabiliyorsun

  ve bitirici hareketleri yani twist of fate ve swanton of bomb gibi hareketleri adam sersemleyince s ye bas sonra a ya bas twist of fate oluyo.
  ipe çıkıp s ve a ya aynı anda bas swanton bomb yapıyo . her adam değişik şeyler yapıyor. i

  Flood yapmak ve rep istemek yasak..


  edit byShawn Michaels
  Konu Shawn Michaels tarafından (13.Şubat.2010 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

 10. #10
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Nisan.2010
  Mesajlar
  2

  Standart

  .
  resim nerde ?

+ Yeni Konu aç

Benzer Konular

 1. Kadınlar erkeklerden daha çok ilaç kullanıyor
  Konu Sahibi Gümüş Forum Sağlık
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 18.Temmuz.2009, 00:52
 2. Oku ve Uygula..Şaşıracaksın..
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Komik Resimler ve Karikatürler
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 14.Mart.2009, 19:52
 3. Tiyatrolara ilaç gibi gelen güzeller
  Konu Sahibi Seabell Forum Magazin Haberleri
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 13.Mayıs.2008, 10:55
 4. Anti Aging Uzmanları:Somon, tuna ve uskumru cilde ilaç gibi geliyor!
  Konu Sahibi Seabell Forum Güzellik ve Bakım
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 27.Ocak.2008, 14:03
 5. Hayat ilaç gibi
  Konu Sahibi Seabell Forum İnsan ve Hayata Dair
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 09.Eylül.2007, 17:52

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •