+ Yeni Konu aç
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Dead Space Tam Çözüm

Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları Katagorisinde ve Oyun Tam Çözümleri Forumunda Bulunan Dead Space Tam Çözüm Konusunu Görüntülemektesiniz.->Tür:Fps Çıkış Yılı:2008 Oyunu bitirmekte zorlanan arkadaşlara umarım yardımcı olur. Başlıyoruz Bölüm 1 – Nwe Arrivals Güvenlik takımını takip edip ...

 1. #1
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart Dead Space Tam Çözüm

  .
  s11


  Tür:Fps

  Çıkış Yılı:2008


  Oyunu bitirmekte zorlanan arkadaşlara umarım yardımcı olur.

  Başlıyoruz

  Bölüm 1 – Nwe Arrivals

  Güvenlik takımını takip edip hangar kapısını açın. Sağdaki camlı odaya girin ve güvenlik konsolunu çalıştırdıktan sonra size saldıran yaratıktan kaçarak ilerideki asansöre sığının. Aşağıya inince soldan plazma silahını alıp kilitli kapının yanındaki panele ateş ederek kapıyı açın. Üzerinize atlayan yaratığı öldürüp, ilerideki güvenli odaya ulaşınca önünüze açılan hologramdaki konuşmayı dinleyin ve duvardaki save noktasında oyunu kaydedin. Burada Data Board isteyen dev bir bilgisayar var, sağ duvardan para yerine geçen krediyi alıp soldaki açık kapıdan devam edin. Önce sola dönüp, yerdeki yaratığı öldürün ve etraftaki eşyaları toplayın. Şimdi koridorun sonundaki kapıdan aşağıya inip, statis modülünü alın ve hızla açılıp kapanan kapıyı statis ile yavaşlatarak karşıya geçin. Tram Repair Rooma kadar ilerleyin ve duvardaki Power Nodu alın. Yakın kolu aktive edin ve ilerideki bozuk ikinci kolu aktive edip, statis modülünüzü doldurun ve hemen ortadaki bilgisayarı kullanarak Trami tamir edin. Şimdi haritada size gösterilen noktaya, geldiğiniz güzergahı kullanarak gidin. Yolda önünüze çıkan eşyaları alarak ve yaratıkları öldürerek varmanız gereken asansöre ulaşın. Araya bir sesli mesaj girecek ve Maintenance Bay Keycardı bulmanız istenecek. Asansörden inince yaratıkları öldürüp diğer küçük asansörle yukarı çıkın ve önünüzdeki Maintenance Bay Keycardı ve Repair Invoiceu alın. Asansörden aşağıya inip aldığınız anahtarla Bay Officee girin. Burada silahlarınızı, RIGi ve modüllerinizi Power Node karşılığında upgrade edebileceğiniz bir düzenek var. Masanın üzerindeki Data Boardu alın ve geldiğiniz güzergahtan dev bilgisayarın olduğu yere dönüp bu boardu takarak solundaki bilgisayardan Trami aktive edin. Şimdi size verilen yol güzergahını takip ederek uzay gemisine girebilirsiniz. Ekranda Load tuşuna bastıktan sonra derhal gemiyi terk edin. Haritada size gösterilen hattan storeun bulunduğu yere gelin, dilediğiniz alışveriş işleminden sonra Trame binip ekrana basın.

  Bölüm 2 - Intensive Care

  Solda, yerde duran kadından kinesis modülünü alın, storeda işinizi görün ve koridoru tıkayan iki sandığı kinesis sayesinden yoldan uzaklaştırın. Koridorda bulacağınız Flamethrower Schematicini alıp, storea yükleyin. Koridorun sonundaki kapıdan geçince Thermite Bomb isteyen bir düzenek göreceksiniz. Bu Thermitei bulmak için Research Wing yazan kapıdan geçip haritadaki mavi hattı izleyin. Kargo asansöründen aşağıya inince yaratıkları öldürün ve açılan Bio Lab kapısından geçip Main Labe kadar size yol gösteren çizgiyi izlemeye devam edin. Main Labe geldiğinizde masanın ortasında duran Thermiteı alın ve önünüzdeki açılan kapıdan devam edin. Şimdi de Shock Padi bulmak için haritadaki mavi hattı takip edin. Önünüzü tıkayan dev turuncu kapsülü kinesis ile kenara çekip soldaki odadan Schematic aldıktan sonra kinesis ile aküyü duvardaki yerine yerleştirin. Artık kargo asansörünü kullanarak yukarıya çıkabilirsiniz. Kinesis kullanarak platformu sağa sola çekip yolunuzu açın. Kilitli kapıyı, panele ateş ederek açın. Oksijensiz ortamdan geçip, dairesel kapıyı açın ve önünüzdeki panele basarak yer çekimini kaldırın. Aşağıya atlayıp karşıdaki kilitli kapının yanına aküyü yerleştirin ve içerideki Shock Padi alın. Şimdi geldiğiniz güzergahı kullanarak storeun bulunduğu yerdeki Thermite Bomb isteyen düzeneğin bulunduğu yere dönün ve Thermiteı kullanarak barikatı delin. Önünüzdeki kapıdan haritadaki mavi hattı takip edin, kilitli kapıyı açmak için aküyü yerleştirin. Önünüze çıkan eşyaları alarak asansörden Morguea inin. Yaratıkları öldürdükten sonra kaptanın RIGini alın ve ilerideki asansörden yukarı çıkıp, haritadaki mavi hattı takip ederek Trama ulaşın.

  Bölüm 3 – Course Correction

  Etrafınızdaki eşyaları toplayarak haritadaki mavi hattı takip edin. Gondola geldiğinizde kinesis kullanarak gondolu kendi tarafınıza çekip merdivenlerden çıkın ve kinesis ile kolu aşağıya indirin. İlk motorun yakıt ikmal işlemi tamam, ikincisi için gondolla karşıya geçin ve mavi hattı takip edip Ripper Schematicini aldıktan sonra kolu kinesis ile indirin. Şimdi mavi hattı takip ederek Decontamination Rooma gelin ve Decon Chamberi aktive edin. Yaratıkları öldürdükten sonra, öndeki kapıdan devam edin; çevredeki eşyaları toplayarak yer çekimsiz alana girin. Yaratıkları öldürerek zemine atlayın ve mekandaki dev makinenin dönen kısımlarını statisle dondurup, kinesis ile kaydırarak ana sisteme monte edin. Artık yukarıdaki Centrifuge paneline basarak ana santrifüj makinesini çalıştırabilirsiniz. Şimdi oksijeniniz azalmaya başlayacak, hemen asansörle aşağıya inip santrifüjün koluna dikkat ederek, dairesel alanda sağa doğru ilerleyin. Aralarda oksijen doldurup, yaratık öldürün ve ilerideki arada bulunan asansörden yukarı çıkın. Sağdaki kapıdan girip oksijene kavuşun. Sıradaki kapıdan geçtiğinizde ayağınızı bir yaratık kapacak, sarı bölgeye ateş edip kendinizi kurtarın ve haritadaki mavi hattı takip ederek açık uzay kısmına çıkın. Burada karşı platforma atlayıp, yaratığı öldürün ve aşağı kısma atlayıp diğer yaratığı öldürdükten sonra dairesel alanın etrafından içeriye yürüyün ve kapıdan girip oksijene kavuşun. Size yol gösteren çizgiyi takip ederek iki kat aşağıya inin ve en sonunda Engine Roomdaki ana bilgisayarı aktive edin. Size saldıran yaratıkları öldürdükten sonra ana bilgisayardan motoru çalıştırın ve sağdaki kapılardan devam edin. Control Roomdan geçip, mavi hattın sonundaki Trama binin.

  Bölüm 4 – Obliteration Imminent

  Yol gösterici çizgiyi takip ederek Hammond ile buluşun. (Yol üstünde bulacağınız Level 3 Suit Schematicini de almayı unutmayın.) Konuşmadan sonra yukarıya çıkın, dev bir yaratık kapıyı kırıp size saldıracak. Onu öldürdükten sonra kırdığı kapıdan geçip asansörü aktive edin. Şimdi çizgiyi takip ederek ortadaki asansörlerden aşağıya gidene binin ve koridordaki yukarıya çeken şeffaf kuvvetin olduğu alanlara girmeden ilerleyin. Önde yolunuzu tıkayan iki barikatı kinesis ile kaldırın ve sağdan statis modülünüzü doldurup ortalığı yıkarak gelen dev yaratığı öldürün. Akabinde yıktığı yerden ilerlemeniz gerekiyor; bunun için önünüzde hızla savrulan kabloları statisle yavaşlatıp öndeki güç panelini kullanın. Şimdi Main Atriuma geri dönün ve oradan da yukarı giden asansörle Level 1e çıkın. Mavi hattın sonundaki güç paneline basın ve asansöre dönüp Level 3e çıkın. Üçüncü güç panelini de kullandıktan sonra soldaki açılan kapıdan geçip, yukarı çıkın. Dış ortama açılan yere gelince asteroit taşlarına yakalanmadan karşıya geçmelisiniz, yoksa ölürsünüz. Ortadaki bariyerlerin arkasına sığınarak ilerleyin ve ilerideki kapıdan girin. Yerdeki Ruby Semiconductorı satmak için alıp, koltuğa oturun ve üzerinize gelen asteroitleri, Hammondun işi bitene kadar vurun. Bu zor görevi bitirdikten sonra geldiğiniz yoldan geri dönüp, Trame binin.

  Bölüm 5 – Lethal Devotion

  Kimyasalları bulmak için yol gösterici çizgiyi takip edin, önünüze çıkan duvardaki çok kollu yaratığın kollarını tek tek koparıp öldürün ve sonra asansörden yukarıya çıkın. Chemical Labden, Chemical Capsuleü alın. Camı kıran yaratığı yavaşlatıp vurun. Ama bu yaratık ölmüyor, o nedenle yol gösteren çizgiyi takip ederek Emergency Rooma varın. Burada ölümsüz yaratığı yavaşlatıp, diğerlerini öldürdüğünüzde büyük kapı açılacak. Mavi çizgiyi takip ederek duvardaki çok kollu yaratığı öldürün ve yanındaki kapıdan Dr. Mercerin ofisine girin. Ortadaki yere Chemical Capsuleü yerleştirin ve DNAlı örnek kapsülü alın. Şimdi oksijen seviyenize ve yoldaki yaratıklara dikkat ederek derhal Security Stationa dönün. Life Support ekranına basıp, oksijene kavuşun. Yol gösteren hattı takip edip kimya laboratuarına dönün ve DNA kapsülünü, miksere yerleştirip Poison kapsülüne çevirin. Açılan kapıdan ilerleyin. Karşınıza ölümsüz yaratık ve üç küçük kafa gelince üç küçük kafayı öldürün. Ölümsüz dev yaratığı odanın ortasındaki beyaz yere çekip, kolunu bacağını kestikten sonra statisle dondurun ve hemen arka bölmedeki panelden Cryo Chamberini aktive edin. Böylece ölümsüz yaratığı dondurup, ortadan kaldırmış oldunuz. Artık Trama binebilirsiniz.

  Bölüm 6 – Environmental Hazard

  Haritayı takip ederek asansörden aşağıya inin. Hammondla konuşup, tüm yaratıkları öldürdükten sonra Level 2ye çıkın. Buradaki zehirli yaratığı ve diğer saldıran yaratıkları hallettikten sonra diğer kapıdan girin ve sarı patlayıcılı yaratıkları öldürüp, yer çekimsiz alana geçin. Kinesis ile dev kapıyı açın ve içeriye geçip diğer taraftaki kapıyı da açmak için kinesis kullanın. İlerdeki iki kapıdan çıkıp, asansörden aşağıya inin. Kapının yanındaki panele ateş edip, kapıyı açın. Soldaki kapı için de aynı şeyi yapıp, ateşe dikkat ederek kapıdan girin. Zehirli yaratığın bulunduğu yere kadar aynı şekilde ilerleyin ve yaratıkları öldürdükten sonra asansörden çıkıp, diğer asansörden aşağıya inin. Çizgiyi sonuna kadar takip ettiğinizde East Grow Chambere ulaşacaksınız. Buradaki dev yaratığı ve içerideki odada bulunan zehirli yaratığı öldürdükten sonra asansörle Level 3e çıkıp, diğer zehirli yaratığı da öldürün. Akabinde Level 1e inip yandaki Feding System paneline basın; kapağı statisle dondurun ve soldan dolaşıp, aşağıdaki zehirli yaratığı kapak kapanmadan öldürün. Şimdi Level 2ye çıkın, açık kapıdan girip, ayağınızı kapan şeyden kurtulun. Yer çekimsiz yere gelince elektriği statisle durdurup, karşıya geçin ve enerjiyi kesin. Diğer tarafa geçip son zehirli yaratığı da öldürün ve en baştaki Atmosphere Control odasına kadar dönüp ana bilgisayarda Recyclingi aktive edin. Şimdi aşağıya yönelip dairesel alandan geçin ve Poison kapsülünü yerleştirip karşılaşacağınız bossa hazırlanın. Bu bossun önce üç kolunu vurun, sonra size attığı ilk iki bombayı kinesis ile birbirine çarptırın ve sıradaki bombayı kinesis ile tutup bossun ağzına gönderin. Bu işlemi boss ölene kadar tekrar edin ve ölünce geri dönüp Trame binin.

  Bölüm 7 – Into the Void

  İlerideki asansörü yukarı çağırın. Asansörde Deck B: Processing yazan kata inin. Çizgiyi takip edin ve Mineral Processinge geldiğinizde etraftaki dört asteroiti kinesis ile dev silindirik yapının içine atarak yakın. Sonra paneli aktive edin, yaratıkları öldürüp, açık olan diğer kapıdan geçin ve cesetten Mining Access Keyi alın. Geldiğiniz yoldan baştaki asansöre dönün ve Deck D: Mainteneancea inin. İlerdeki gondolu kendinize çekip, karşıya geçin. İlerdeki kilitli kapıyı Nicole açmaya çalışırken, onu koruyun. Kapı açılınca içerideki SOS Beaconı ve Level 4 Suit Schematicini alın. Asansöre dönüp Deck C: Mininge çıkın. Yaratıkları öldürün, upgrade ettiğiniz Benchin karşısındaki aküyü alıp diğer boşluğa takın ve asansörü çalıştırıp aşağıya inin. Dairesel kapıdan yer çekimsiz alana girip, dev film şeridi gibi dönen şeyi statisle dondurup mavi noktasına ateş ederek dev asteroite giden iki ışını yok edin. Bu dev film şeridinden tavana monteli bir tane daha var aynı işlemi ona da yapın. Asteroitin sol köşesine gidin ve etrafında dönen çemberlere dikkat ederek asteroitin üzerinden arkasındaki açık alana çıkın. Karşıya atlayıp asteroite giden iki ışını yine dev film şeridi gibi şeyi dondurup mavi kısmına ateş ederek kesin. Dışarıdaki tüm dev film şeritlerinden asteroite giden ışınlarını aynı işlemle kestikten sonra SOS Beaconı asteroitin üzerine yerleştirin. Artık geri dönüp asansörden geldiğiniz yere çıkabilirsiniz .Aküyü söküp ilk aldığınız yere takın. Asansörle yukarıya çıkıp kilitli kapıyı kartla açın. İçerideki panele basıp asteroiti gönderin ve Trame dönün.

  Bölüm 8 – Search and Rescue

  Main Atriuma ilerleyip asansörden Level 3e gelin. Mavi çizgiyi takip ederek yukarıya çıkın, gondolla karşıya geçin. Yer çekimi olmayan alana girin ve ortaya gelince merkeze en yakın üç bozuk anteni kinesis ile atıp yerine arkadaki iyi durumda olanları takın. Buradan çıkıp gondolun yanındaki paneli aktive ederek antenleri çalıştırın ve gondolla geri dönün. Asansörle aşağıya inip, diğer asansörle yukarı çıkın. İlerdeki koltuğa oturup bossun beş kolunu da teker teker sarı yerlerine vurarak koparın. Ara videodan sonra Main Atriuma, oradan da trama dönün.

  Bölüm 9 - Dead on Arrival  İlerideki yer çekimsiz alana gelince aşağıya inin ve altı tane paneli patlatarak zemindeki kapının boşluğa açılmasını sağlayın. Havada yüzen yeşil radyoaktif kürelerin hepsini boşluğa atın ve açılan kapıdan askeri gemiye girin. Mavi çizgiyi takip edin, kinesisle önünüzdeki bariyerleri çekerek devam edin. Elevator to Upper Deck yazan kapının enerjisi kesilecek, diğer kapıdaki aküyü buna takın ve asansöre binip yukarıya çıkın. Mavi çizgiyi takip ederek kırmızı lazerlerin bulunduğu yere gelin. Lazerleri statis ile yavaşlatıp karşıya geçin. Tüm yaratıkları öldürerek, mavi çizgiyi takip edin. Engine Rooma geldiğinizde asansörle çıkın. Sağdaki ve soldaki üçer paneli de patlatmamız gerekiyor. Kinesis ile motoru ilerletip dibinde bekleyerek ateşten korunun. Altı paneli de patlattığınızda ateş duracak. İlerde ortada duran Singularity Coreu alıp ilerleyin. Hammondu gördüğünüz yerde camı kıran dev yaratığı öldürün ve kırdığı camdan ilerleyerek ilerideki aküyü yerleştirin ve asansörden aşağıya inip geldiğiniz yoldan trame dönün.

  Bölüm 10 -
  End of Days  Mumlu yerden geçip, asansörle yukarıya çıkın. İlerdeki adamın konuşmasından sonra Mess Halla girin. Asansörden inip, mavi çizginin sonundaki kutudan Crew Keyi alın. Mavi çizgiyi takip ederek duvar yaratığının yanındaki kapıyı Crew Key ile açıp aşağıya inin. İlerleyince bacağınızı kapan şeyden kurtulun ve diğer Storage Roomdaki kolu kinesis ile indirin. Mavi çizgiyi takip ederek oksijensiz alana çıkın ve Nav Cardı alıp, en baştaki mumlu yere dönün. Storeun sağındaki kapıdan geçip Zero-G Basketball Court yazan kapıdan girin. Yerdeki Level 5 Suit kartını alıp içerideki yer çekimsiz basket sahasına girin. Ortadaki ikinci Nav Cardı alın, dilerseniz basket oynayın ve geldiğiniz kapıdan çıkıp, Sleep Block C yazan kilitli kapıyı Crew Key ile açarak aşağıya inin. Ortasında ekran olan odadan ilerleyip kinesis ile hareket ettirebileceğiniz dolapların olduğu alana gelin. Kinesis kullanarak yolunuzu açın (İlk oluşturduğunuz aralıktan geçin, Ruby Semiconductorı alın ve aynı dolabı geri çekip sağa yaslanan duvarı ileri ittirin.) ve arkadaki üçüncü Nav Cardı da alın. Ölümsüz yaratık sizi kovalamaya başlayacak, geldiğiniz şekilde ekranlı odaya geri dönün. Kendra kilitli kapıyı açana kadar ölümsüz yaratık ve diğerleriyle cebelleşin ve kapı açılınca, hemen asansörü kullanarak yukarıya çıkın. Baştaki, mumlu yerdeki asansörle üst kata çıkın ve sağdaki kapıdan girip adamın konuşmasını dinleyin. Akabinde açılan kapıdan asansörle aşağıya inin. Mavi çizgiyi sonuna kadar takip ettiğinizde Nav Cardları koyacağınız yere geleceksiniz. Hepsini yerleştirip, Control Rooma gidin. Panelden motorları ateşlediğinizde ölümsüz yaratık gelecek, onu ateşlenen yerde statisle dondurup, aynı panele basarak küle çevirin. Şimdi kapının yanında beliren diğer panele basın ve Trame dönün.

  Bölüm 11 - Alternate Solutions

  Mavi çizgiyi sonuna kadar takip ettiğinizde Cargo Control panelinin önüne çıkacaksınız. Paneli aktive edin, yukarıya çıkan nesneyi kinesis ile öbür tarafa geçirmeniz gerekiyor. Önce tüm yaratıkları ve sarı noktalı kolları öldürüp, dev nesneyi kinesisle öbür uca taşıyın. Nesne yukarı çıkınca, bölüm başındaki Trame dönün, daha önceden kilitli olan To Flight Lounge yazan kapıdan girip yukarıya çıkın. Mavi çizgiyi takip edin. Kapanan kapının olduğu yerdeki yaratıkları öldürdükten sonra kapı açılacak. İçeriye girip, yeni oluşacak mavi çizinin sonundaki Gravity Control paneline basıp yer çekimini kapatın. Artık tepeye, oradan da karşıya atlayın. Küçük panellerin sağ ucunda yatan dev nesneyi kinesis ile en sola taşımanız gerekiyor. Nesneyi ilk panelin bulunduğu raylı kare parçasından sola geçirin. (Gerekirse geriye ittirip, kare parçasını panelden düzeltin.) İkinci raylı kare parçasına gelince de geriye doğru ittirin. Görevinizi yaptığınızı söyleyen sesi duyduktan sonra geri dönüp Gravity Control panelinden yer çekimini açın. Şimdi mavi çizgiyi takip ederek Kynein yanına gidin, uzaygemisi gittikten sonra videoların bitmesini bekleyin. Mavi hattı takip ederek Nicoleun yanına dönün, konuşmadan sonra soldaki panele basarak Shuttleı çağırın. Artık Shuttlea binip bölümü bitirin.

  Bölüm 12 – Dead Space

  Nicoleun yanındaki yük taşıyıcıyı kinesis ile panelin yanına çekip, panele basın. Nesne yüklendikten sonra, Nicoleun yanına geri getirin. Kilitli kapıyı açmak için aküye ihtiyacımız var. Köşedeki açık kapıdan girin ve büyük kapıyı kullanın. İçerdeki yarasaları öldürün, köşedeki aküyü kinesis ile dışarı çıkarıp, yerine takın. Artık nesneyi duvarın sonuna kadar ittirip, açılan kapıdan girin ve Shutter Control paneline basarak diğer kapının açılmasını sağlayın. Kapıdan geçip Bride Control paneline basın ve nesnenin önünü açıp ilerletin. Size saldıran tüm yaratıkları öldürüp, nesneyi mavi çizgi boyunca, köprülerden geçirerek kinesis ile taşıyın. Son duvara dayadığınızda yine Shutter Controla basıp, önünüzdeki kapıyı açın. İçeriye girince dairesel kapının her iki yanındaki duvar yaratıklarını halledin. Dairesel kapıdan girip, tüp geçidin sonundaki kolu kinesisle indirin. Nesnenin yanına dönüp, dev yaratığı öldürün ve nesneyi kinesis ile köprülerden geçirerek diğer tarafa sürükleyin. Duvara dayanınca Shutter Contola basın. Diğer odayı da aynı şekilde nesne ile birlikte geçip açık alana çıkın.Bütün yaratıkları ve sarı noktalı kolları yok edin ve nesneyi yolun sonuna sürükleyip panele basın. Ara videodan sonra arkadaki kapıdan girip aşağıya inin. Etraftaki eşyaları depolayarak devam edin. İlk geldiğiniz yere çıkınca ara videoyu izleyip bossla karşılaşacaksınız. Boss çok yavaş olduğu için zor sayılmaz. Göz gibi sarı noktalarına Plasma Cutter ile ateş edip tek tek patlatın. Sonra karnındaki sarı noktaları vurun ve boss ölünce gemiye dönün.Ve oyundaki diger açılmayan modlarda açılmış olacak ve oyun the end

 2. #2
  Bakteri

  Üyelik tarihi
  Ağustos.2010
  Mesajlar
  1

  Standart

  .
  ben yeni üyeyim ama bildim kadarıyla oyun fps değil tps dir yane 3.şahıs kamera açısı

+ Yeni Konu aç

Benzer Konular

 1. Dead Space 2, 2010'da mı
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 10.Kasım.2009, 02:53
 2. Dead Space 2 geliştiriliyor
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 08.Temmuz.2009, 18:21
 3. Dead Space kaç sattı?
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 05.Mayıs.2009, 22:55
 4. Dead Space (X
  Konu Sahibi StoryLine Forum Oyun Tam Çözümleri
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 02.Şubat.2009, 03:07
 5. Dead Space [2008]
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Oyun Download
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 03.Aralık.2008, 22:23

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •