+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Street Fighter IV / Combolar / Hareketler / Gizli karakterler / Tam Çözüm /

Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları Katagorisinde ve Oyun Tam Çözümleri Forumunda Bulunan Street Fighter IV / Combolar / Hareketler / Gizli karakterler / Tam Çözüm / Konusunu Görüntülemektesiniz.->Street Fighter IV - Eklent ile r Street Fighter IV Şampiyona Modu ; � Tekrar Modu - Kaydet, yükle ve ...

 1. #1
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  icon37 Street Fighter IV / Combolar / Hareketler / Gizli karakterler / Tam Çözüm /

  .
  s11


  Street Fighter IV - Eklentiler

  Street Fighter IV Şampiyona Modu ;

  � Tekrar Modu - Kaydet, yükle ve en güzel maçları Street Fighter IV topluluğu ile paylaş. Oyuncular, üst sıradaki oyuncuları inceleyebilir, oy verenlere geribildirimde bulunabilir ve kendi galibiyet sevinçlerini paylaşabilirler.
  � Yeni Puan Sistemi - iki yeni puan sistemi (Şampiyona ve Turnuva Puanlaması) ile becerinizi ölçün.
  � Geliştirilmiş Turnuva Eşleme Sistemi - Beceri düzeyi eşleme sistemi, orta-beceri düzeyindeki ve yeni başlayan oyuncular için gelişmiş bir turnuva maçı buluşması sağlar. Yarismacilar daha gelişmiş turnuvalara girerek maçları kazandıklarında, Derece Puanı (Grade Points / GP) kazanırlar.


  her kostüm pakedi 3.99 $ olarak ücretlendirelecek.

  Alternatif kostüm paketleri ve tarihleri ise şu şekilde;
  � Şubat, Brawler Pack DLC Pack: Zangeif, E.Honda, Rufus, El Furete ve Abel için alternatif kostümler
  � Şubat, Femme Fatale Pack: Chun-Li, Cammy, Sakura, Rose ve C.Viper için alternatif kostümler
  � Mart, Shoryuken Pack: Ryu, Ken, Akuma, Gouken, ve Dan için alternatif kostümler.
  � Mart, Shadowloo Pack: Seth, M.Bison, Sagat, Balrog ve Vega için alternatif kostümler.
  � Mart, Classic Pack: Guile, Dhalsim, Fei-Long, Blanka ve Gen için alternatif kostümler.


  **************************************************

  İki Eklenti PSN'de... !
  Fiyatı 3.95 USD

  Brawler Costume Pack
  Zangeif, E.Honda, Rufus, El Fuerte ve Abel için alternatif kostümler


  Femme Fatale Pack
  Chun-Li, Cammy, Sakura, Rose ve C.Viper için alternatif kostümler

  **************************************************

  Her karakterin hareket listesine geçmeden önce dilerseniz listedeki 25 karakterden eksik olanlar nasıl açılır onlara bakalım. Daha sonra basic(Temel) hareketlerle birlikte diğer tüm hareketlere geçeriz.
  Önemli: SF 4' de oyunu hangi zorlukta bitirdiğiniz açtığınız karakterler açısından bir önem taşımıyor. Bu yüzden önerilen, tek round ve Easiest seçenekleri. Çünkü özellikle Seth, Gouken ve Akuma gibi özel karakterleri açmak için, oyunu Continue olmadan tamamlamanız lazım.


  Standart Karakterler

  Cammy Arcade modu C. Viper ile tamamlayın.Dan Arcade modu Sakura ile tamamlayın.Fei Long Arcade modu Abel ile tamamlayın.Gen Arcade modu Chun Li ile tamamlayın.Rose Arcade modu M. Bison ile tamamlayın.Sakura Arcade modu Ryu ile tamamlayın.
  Özel Karakterler:

  Akuma Öncelikle bütün standart karakterleri açtığınızdan emin olun. Daha sonra Arcade modu birkez tamamlamış olduğunuz favori karakterinizle yeni bir oyuna başlayın. Yeni oyunda en az 1 kere perfect ile round kazanın ve hiç Continue olmayın. Seth' i yendikten sonra Akuma size meydan okuyacaktır. Pataklayın ve karakter listenize bu oyunun belkide en iyi dövüşçüsünü ekleyin.Gouken Akuma' yı açtıktan sonra birkez Arcade modu onunla bitirin. Sonra bitirmiş olduğunuz dövüşçülerden favorinizi seçerek tekrar yeni oyuna başlayın. Yeni oyunda en az 1 round Perfect kazanın. En az 5 Round First Attack yapın ve en az 3 dövüşü Super veya Ultra kombolarla bitirin. Gouken Seth' ten hemen sonra size meydan okuyacaktır. Yenip listenize ekleyin.Seth Açılan özel karakterler de dahil, oyunu tüm karakterlerle bitirin.
  Kıssadan Hisse: Özel karakterler için tüm standart karakterleri açtıktan sonra ihtiyacınız olanlar, 1 round Perfect, 5 round First Attack(İlk Vuruş), 3 Süper yada Ultra kombo ve hiç yenilmeden Arcade modu tamamlamak.
  Önemli: Öncelikli hedefiniz Akuma olmalı. 2 Ultradan fazlasını yaparsanız şansınızı kaçırmış ve Gouken ile karşılaşmış olursunuz.
  Arcade modu herhangi bir karakterle kolayca bitirebilmek için, sürekli HK(Heavy Kick) kullanın. Otomatiğe bağlayarak rahatça rakiplerinizi altedebilirsiniz.
  kolayca Arcade modu bitirme yöntemi.[Video](Seth' e de yedirebilirsiniz bu numarayı)
  Renkler

  İstenilen müsabakayı favori karakterinizle tamamlayarak belirli renkleri açabilirsiniz.
  Not: Bir renk açıldığı zaman her karakterle kullanılabilir.
  Renk 3: Time Attack (Normal) 1
  Renk 4: Survival (Normal) 1
  Renk 5: Time Attack (Normal) 6
  Renk 6: Survival (Normal) 6
  Renk 7: Time Attack (Normal) 11
  Renk 8: Survival (Normal) 11
  Renk 9: Time Attack (Normal) 16
  Renk 10: Survival (Normal) 16

  Kişisel Hareketler
  İstenilen müsabakayı favori karakterinizle bitirerek kişisel hareketleri açabilirsiniz.

  Kişisel Hareket 2: Time Attack (Normal) 2
  Kişisel Hareket 3: Survival (Normal) 2
  Kişisel Hareket 4: Time Attack (Normal) 7
  Kişisel Hareket 5: Survival (Normal) 7
  Kişisel Hareket 6: Time Attack (Normal) 12
  Kişisel Hareket 7: Survival (Normal) 12
  Kişisel Hareket 8: Time Attack (Normal) 17
  Kişisel Hareket 9: Survival (Normal) 17
  Kişisel Hareket 10: Time Attack (Normal) 20


  Tüm karakterleri, ve renkleri açtığımıza göre temel hareketlerle devam edelim. Kullanacağımız tuş kombinasyonları şöyle.
  Yumruklar:
  AP-Any Punch(Herhangi bir Yumruk)
  LP-Light Punch(Hafif Yumruk)
  MP-Medium Punch(Orta Yumruk)
  HP-Heavy Punch(Ağır Yumruk)
  P+P+P yani LP+MP+HP(yani üç yumruk, Xbox 360 için LB, PS3 için muhtemelen L1)
  Depikler:
  AK-Any Kick(Herhangi bir Tekme)
  LK-Light Kick(Hafif depik)
  MK-Medium Kick(Orta Tekme)
  HK-Heavy Kick(Ağır Tekme)
  K+K+K yani LK+MK+HK(yani üç tekme, Xbox 360 için LT, PS 3 için muhtemelen R2)
  Üç yumruk ve üç tekme, tekme veya yumruk tuşlarının üçüne de basacaksınız anlamında değil arkadaşlar. Bahsettiğim gibi sadece tek bir tuş. Controls kısmından istediğiniz başka bir tuşa atayarak rahatlıkla Super ve Ultra komboları kolaylaştırabilirsiniz.
  Şekillerle Tuşlar:
  Yine önce şamarlardan başlayalım
  Herhangi bir yumruk:
  Light Punch:
  Medium Punch:
  Heavy Punch:
  P+P+P:
  Şimdide depikler;
  Herhangi bir Tekme:
  Light Kick:
  Medium Kick:
  Heavy Kick:
  K+K+K:  Temel Hareketler:
  Taunting: Alay etme, Heavy Punch ve Heavy Kick tuşlarına beraber bastığınız zaman, patakladığınız rakibinizi psikolojik olarak yıpratmaya yarıyor.

  Throwing: Fırlatma. Light Punch veya Light Kick tuşlarından herhangi birini kullanarak yapıyoruz rakibimizin dibinde. Joystiği dilediğimiz tarafa iterek rakibi istediğimiz yere savurabiliriz.

  Dashing: Kolay ama faydalı bir hareket. Gitmek istediğiniz yönün tuşuna iki kez hızlı hızlı basarak yapılıyor.(İleri veya geri) Rakibe kombo mesafesine girmek yada hızlıca sıyrılmak için birebir.

  Poking: Rakibi hızlı ataklarla sersemletme. Light Punch veya Kick ile rakibin kafasında yıldızları uçuşturduğumuz an, Ultra kombo veya fırlatma için yeterli zaman kazanmışızdır demektir.

  Zoning: Ekranı dikey yada yatay kullanarak rakibi kündeye getirme çabasıdır. Şöyleki; örneğin Ryu ile oynuyoruz. Ekranın ortasından yoladığımız bir aduketten kaçıp, haliyle üzerinize doğru zıplayan rakibe, aynı hıza bir aryuken ile cevap verirsek 2. bir saldırıdan kurtulamamasını sağlamış ve tuzağa getirmiş oluyoruz.

  Recovery: Yeri öptüğünüz andan itibaren yumruk ve tekme tuşlarına aynı anda basarsanız, vakit kaybetmeden hızlı şekilde yerden doğrulabilirsiniz.

  EX Hareketler: Ex hareketler standart süperlerinizin bir versiyon üstü. Hatırlarsanız ateri salonlarında Ryu mesela bir yerine iki tane birden aduket atabilirdi. Buda süper hareketinizi bitirirken bir yerine iki kez gerekli tuşlara basarak iki katı hasar vermenize yarıyor. Mesela Ken ile aduket' i yaparken, yarım dairenin sonunda 2 kez yumruğa basmak normalden daha güçlü aduket atmanıza yarayacaktır.
  Not: Ex hareketler, sol alttaki süper metrenizden bir miktar yiyebilir.

  Süper Hareketler: Ekranın altında köşedeki bar maviye dönüşüp yanında Super yazısı çıktığı an yapılabilen kombolar. Rakibe en az yaşam barının dörtte biri hasar verir. Genellikle, standart özel hareketlerinizin, üst üste iki kez yapılmasıdır. Örneğin, Ken' in Super kombosu Şoryureppa(Shoryureppa); İki kez üst üste Hadouken.

  Ultra Kombolar: Mavi süper barının üzerindeki Revenge Meter dediğimiz bar. Hasar aldığınız süre boyunca durmakta. Süperler gibi yapılıyor, tek fark tek yumruk veya tekme yerine üç yumruk veya tekme kullanacak olmamız.

  Focus Atakları: Street Fighter 4 ile seriye yeni eklenmiş bir hareket. Çoğu zaman tutturabilirseniz dövüşlerde önemli bir rolü var. Medium Punch ve Medium Kick tuşlarına aynı anda basılı tutarak yapılıp, rakibinizin tek bir yumruk veya tekmesini emerek Counter yani karşı atak yapmanıza yarayan hareketler. Ayrıca tek başına uzun süre basılı tutularak yapıldığında, Gard kırıcı ve rakibi yere yığıcı özelliği de bulunmakta.
  İşte iki resimle Focus Atak;


  Resimde Sagat' ın tekmesi Focus yapılarak, aynı anda karşı saldırı yapılmakta.
  Burada da, Counter atak harici belirli süre basılı tutularak yapılan Focus Atak var.

  Canceling: Focus ataklar aynı zamanda hareketi yapmadan yarıda kesilebiliyor. Dash Canceling dediğimiz bu hareket özellikle uzaktan gelen alev saldırılarını(Hadouken gibi) kesip karşı saldırı yapmaya yada kısa süre de rakibin yanına gitmenize yarıyor. (Dash Canceling temel hareketlerin başında da belirttiğim gibi, hızlıca iki ileri veya iki geri şeklinde yapılıyor.) Aynı zamanda, Focus atağı yarıda kesip, rakibi şaşırtabilir, yada yarıda kestiğiniz atağınızı kombo veya süper ile devam ettirebilirsiniz.

  Not: Yüzeysel olarak basic hareketler bunlar. Ustalaştıkça,
  çok daha çeşitli Focus atak kullanımları ve komboları çıkacaktır. Daha önemli hareketler oldukça buradan ekleyeceğim. Şimdi karakterler ve hareketlerine geçelim.
  Üst Sıra, Soldan Sağa: Abel, Akuma, Balrog, Blanka, Cammy, Chun-Li, C. Viper, Dan, Dhalsim
  Orta Sıra, Soldan Sağa: E. Honda, El Fuerte, Fei Long, Gen, Gouken, Guile, Ken, M.Bison, Rose
  Alt Sıra, Soldan Sağa: Rufus, Ryu, Sagat, Sakura, Seth, Vega, Zangief 2. #2
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Abel:


  Normal Fırlatma Hareketleri

  Drop Throw
  (rakibin yanında) + yada

  Pincer Throw
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak

  Forward Kick

  +
  Özel Hareket

  Yön Değiştirme
  ↓→ (roll) +

  İkinci Mid
  + (Yön değiştirirken)

  İkinci alçak
  + (Yön değiştirirken)

  Son Mid
  + (İkinci Mid veya 2. alçaktan sonra)

  Son Low
  + (İkinci Mid veya 2. alçaktan sonra)

  Wheel Kick
  ↓← (roll) +

  Marseilles Roll
  ↓→ (roll) +

  Super Combo
  Falling Sky
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

  Ultra Combo
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

  Akuma


  Normal Fırlatma Hareketleri:

  Goshoha
  (rakibin yanında) + yada

  Syuretto
  (rakibin yanında) + yada
  Zugaihasatsu
  +

  Tenmakujinkyaku
  (İleri doğru zıplarken, havada) +

  Özel Hareket

  Gohadoken
  ↓→ (roll) +

  Shakunetsu Hadoken
  →↓← (roll) +

  Zanku Hadoken
  (havada) ↓→ (roll) +

  Goshoryuken
  →↓→ (roll) +

  Tatsumaki Zankukyaku
  ↓← (roll) +

  Airborne Tatsumaki Zankukyaku
  (havada) ↓← (roll) +

  Hyakkisu
  →↓→ (roll) +

  Hyakki Gosho
  (Hyakkishu yaparken)

  Hyakki Gojim
  (Hyakkishu yaparken)

  Hyakki Gosai
  yada (Hyakkishu yaparken)

  Ashura Senku
  →↓→ (roll) yada ←↓← (roll) + yada

  Super Combo

  Raging Demon
  , , , ,

  Ultra Combo

  Wrath of the Raging Demon
  , , , ,

 3. #3
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Balrog


  Normal Fırlatma Hareketleri

  Head Bomber
  (rakibin yanında) + yada

  Lever Break
  (rakibin yanında) + yada

  Özel Hareketler:

  Dash Straight (EX)
  (*şarj) +

  Dash Upper (EX)
  (şarj) +

  Dash Low Straight (EX)
  (şarj) +

  Dash Low Smash (EX / Armor Break)
  (şarj)+

  Dash Swing Blow (EX / Armor Break)
  (şarj) + (basılı tutun)

  Buffalo Head (EX)
  (şarj) +
  Turn Punch (Armor Break)
  (şarj et ve bırak) yada

  Super Combo

  Crazy Buffalo(Armor Break)
  (şarj)→, ← → + yada

  Ultra Combo

  Violent Buffalo (Armor Break)
  (şarj)→, ← → + yada

  not: özel, süper yada ultra hareketlerinde şarj geçen karakterlerde "şarj", belirtilen tuşa birkaç saniye basılı tutmanız gerektiğini ifade eder.


  Blanka

  Normal Fırlatma Hareketleri:

  Wild Fang
  (rakibin yanında) + yada

  Jungle Wheel
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak:

  Rock Crusher
  (rakibin yanında) yada +

  Amazon River Run
  +

  Surprise Forward
  +

  Surprise Back
  +

  Coward Crouch
  basılı tut +

  Özel Hareket

  Rolling Attack (EX / Armor Break)
  (şarj) +

  Backstep Roll (EX)
  (şarj) +

  Vertical Roll (EX)
  (şarj)+

  Electric Thunder (EX)
  (tekrar tekrar)

  Super Kombo

  Ground Shave Roll
  (şarj)→, ← → + ( basılı tutarak Dash zamanı değiştirilebilir.)

  Ultra Kombo:

  Lightning Cannonball
  (şarj)→, ← → + (hold basılı tutarak Dash zamanı değiştirilebilir.)

 4. #4
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  C. Viper


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Ab Fitness
  (rakibin yanında) yada

  Temple Massage
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Viper Elbow
  + MP

  Double Kick
  → +

  High Jump
  ↓↑

  Özel Hareket
  Thunder Knuckle (EX / Armor Break)
  ↓← (roll) + ( , ile kesebilirsiniz.)

  Burning Kick (EX)
  ↓← (roll) + (havada da yapılabilir)

  Seismic Hammer (EX)
  →↓→ (roll) + ( , ile kesebilirsiniz.)

  Super Combo
  Emergency Combination
  ↓→, ↓→ +

  Ultra Combo
  Burst Time (Armor Break)
  ↓→, ↓→ +  Cammy


  Normal Fırlatma Hareketleri

  Hooligan Suplex
  (rakibin yanında) yada

  Frankensteiner
  (rakibin yanında) + yada

  Flying Neck Breaker
  (havada ve rakibin yanında) yada

  Özel Hareket

  Cannon Spike (EX)
  →↓→ (roll) +

  Spiral Arrow (EX)
  ↓→ (roll) +

  Quick Spin Knuckle (EX / Armor Break)
  →↓← (roll) +

  Hooligan Combination (EX)
  ↙↘↗ (roll), +
  Fatal Leg Twister
  yada (Hooligan Combo' dan sonra, rakibin yanında ve havada)

  Crossed Scissors
  yada (Hooligan Combo' dan sonra, rakibin yanında ve havada)


  Cannon Strike (EX)
  (while jumping forward) ↓← (roll) +

  Super Combo
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

  Ultra Combo
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

 5. #5
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Chun Li


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Koshuto
  (rakibin yanında) yada

  Kirinshu
  (rakibin yanında) + yada

  Ryuselraku
  (havada ve rakibin yanında) yada

  Eşsiz Atak

  Kakurkyakuaku
  +

  Rear Spin Kick
  +

  Kakusenshu
  +

  Kintekishu
  +

  Tenkukyaku
  (Kintekishy attağı sırasında)

  Tenshyokyaku
  ↓↑ + (Tenkukyaku atağı sırasında)

  Yosokyaku
  (zıplarken) + (3 kez tekrarlanabilir)

  Wall Jump
  (duvara doğru, orta zıplama)

  Target Combo

  Target Combo
  , (zıpla)

  Özel Hareket

  Hyakuretsukyaku (EX)
  (tekrar tekrar)

  Kikoken (EX)
  (şarj) +

  Hazanshu (EX)
  →↓← (roll) +

  Spinning Bird Kick (EX / Armor Break)
  (şarj) +

  Super Combo

  Senretsukyaku
  (şarj)→, ← → +

  Ultra Kombo

  Hosenka (Armor Break)
  (şarj)→, ← → +


  Dan


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Gado Thrust
  (rakibin yanında) yada

  Saikyo Haralgoshi
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Jumping Taunt
  (havada) ve

  Ducking Taunt
  + ve

  Özel Hareket
  Gadoken (EX)
  ↓→ (roll) +

  Koryuken (EX)
  →↓→ (roll) +

  Dankukyaku (EX / Armor Break)
  ↓ ← (roll) +

  Airborne Dankukyaku (EX)
  (havada) ↓ ← +

  Super Combo
  Hissho Buralken
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

  Legendary Taunt
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) + ve

  Ultra Combo
  Shisso Buralken
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

 6. #6
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Dhalsim


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Yoga Smash
  (rakibin yanında) yada

  Yoga Throw
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Yoga Spear
  (havada) +

  Yoga Mummu
  (havada) ↓ +

  Yoga Tower
  +

  Özel Hareket
  Yoga Fire (EX)
  ↓→ (roll) +

  Yoga Flame (EX / Armor Break)
  →↓← (Roll) +

  Yoga Blast (EX)
  →↓← (Roll) +

  Yoga Teleport
  →↓→ (roll) yada ←↓← (roll) + yada

  Super Combo
  Yoga Inferno
  ↓→ (roll),↓→ (roll) +

  Ultra Combo
  Yoga Catastrophe
  ↓→ (roll),↓→ (roll) +
  E. Honda


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Sabaori
  (rakibin yanında) yada

  Rice Bale Throw

  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Shikofumi
  +

  Target Combo
  (rakibin yanında)
  , +

  Özel Hareket
  Hundred Hand Slap (EX)
  (tekrar tekrar)

  Sumo Headbutt (EX / Armor Break)
  (şarj) +

  Sumo Smash (EX)
  (şarj) +

  Olcho Throw (EX)
  →↓← (roll) +

  Super Combo
  Super Killer Head Run
  (şarj)→, ← → +

  Ultra Combo
  Ultimate Killer Head Ram (Armor Break)
  (şarj)→, ← → +
  El Fuerte


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Tepache Bomb
  (rakibin yanında) yada

  Chili Mecixano
  (rakibin yanında) + yada

  Sky Sorpressa Drop
  (havada ve rakibin yanında) yada

  Eşsiz Atak
  Wall Jump
  (duvara doğru orta zıplama) (duvara zıpladıktan hemen sonra Tostada Press, yada Fajita Buster, )

  Shower Kick
  +

  Target Combo
  (rakiple mesafeli) ,

  Özel Hareket
  Habanero Dash (EX)
  ↓→ (roll) + + altı atak için herhangi bir tuş(tuşa göre değişir)

  Habanero Back Dash (EX)
  ↓← (roll) + + altı atak için herhangi bir tuş(tuşa göre değişir)

  Quesadilla Bomb (EX / Armor Break)
  (şarj et ve bırak)

  Guacamole Leg Throw (EX)
  ↓→↓ (roll) +

  Super Combo
  El Fuerte Dynamite
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

  UltraCombo
  El Fuerte Flying Giga Buster
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

 7. #7
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Fei Long


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Shushugai
  (rakibin yanında) yada

  Tenshou Tousalkyaku
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Chokkarakusho
  +

  Engejkshu
  +

  Özel Hareket
  Rekkaken (EX)
  ↓→ (roll) +

  Shienkyaku (EX)
  ←↓← (Roll) +

  Rekkukyaku (EX / Armor Break)
  ↙↘↗ (roll), +

  Tenshin (EX)
  →↓ ←(roll) +

  Super Combo
  Rekkashinken
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

  Ultra Combo

  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +


  Gen


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Shuraku
  (rakibin yanında) yada

  Hozen
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Change Style Crane


  Özel Hareket
  Hyakurenko (EX / Armor Break)
  (tekrar tekrar)

  Gekiro (EX)
  →↓→ (roll) + (vuruşu takiben tekrar basın devam ettirmek için.)

  Super Combo
  Zan'el (Armor Break)
  ↓→, ↓→ +

  Ultra Combo
  Zetsuel
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +  Gouken


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Raikotokyaku
  (rakibin yanında) yada

  Amaoroshi
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Sakotsukudaki
  +

  Tenmakujinkyaku
  (ileri çapraza doğru zıplarken) +

  Özel Hareket
  Gohadoken (EX)
  ↓→ (roll) + ( basılı tutarak level değiştirebilirsiniz)

  Senkugoshoha (EX, Amor Break)
  →↓→ (roll) +

  Tatsumaki Gorasen (EX)
  ↓ ← (roll) + K

  Airborne Tatsumaki Senpukyaku (EX)
  (in air) ↓ ← (roll) +

  Hyakkishu (EX)
  →↓→ (roll) +

  Hyakki Goheki
  (Hyakkishu yaparken)

  Hyakki Gojin
  (Hyakkishu yaparken)

  Hyakki Gosai
  ve (during Hyakkishu)

  Kongoshin (EX, Armor Break)
  (roll) + yada

  Super Combo
  Forbidden Shoryuken (Armor Break)
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +


  Ultra Kombo
  Shin Shoryuken (Armor Break)
  ↓→ (roll), ↓→ (roll) +

 8. #8
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Guile


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Dragon Suplex
  (rakibin yanında) yada

  Judo Throw
  (rakibin yanında) + yada


  Flying Mare
  (havada ve rakibin yanında) yada

  Flying Buster Drop
  (havada ve rakibin yanında) yada

  Eşsiz Atak
  Straight Chop
  +

  Spinning Back Knuckle
  +

  Kneww Bazooka
  yada +

  Rolling Sobat
  yada +

  Reverse Spin Kick
  (rakibin yanında) yada +

  Guile High Kick
  +

  Target Combo
  (eğilirken) , +

  Özel Hareket
  Sonic Boom (EX)
  (şarj) +

  Flash Kick (EX / Armor Break)
  (şarj) +

  Super Combo
  Double Flash
  (şarj) ↘ ↙(roll) +

  Ultra Combo
  Flash Explosion
  (şarj) ↘ ↙(roll) +


  Ken


  Normal Fırlatma Hareketleri

  Shoulder Throw
  (rakibin yanında) yada

  Hell Wheel
  (rakibin yanında) + yada


  Eşsiz Atak

  Inazuma Kick
  +

  Forward Step Kick


  Thunder Kick
  + (fake vermek için basılı tut )

  Target Combo
  (rakibin yanında) ,

  Özel Hareket

  Hadoken (EX)
  ↓→ (roll) +

  Shoryuken (EX)
  →↓ (roll) +

  Tatsumaki Senpukyaku (EX / Armor Break)
  ↓← (roll) +

  Airborne Tatsumaki Senpukyaku (EX)
  (havada) ↓← (roll) +

  Super Combo

  Shoryureppa
  ↓→ (roll) + ↓→ (roll) +

  Ultra Combo

  Shinryuken (Armor Break)
  ↓→ (roll) + ↓→ (roll) +

 9. #9
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  M. Bison


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Deadly Throw
  (rakibin yanında) yada

  Death Tower
  (rakibin yanında) + yada

  Hell Attack
  (açılı zıplama sırasında) ,

  Special Move

  Psycho Crusher (EX / Armor Break)
  (şarj)+

  Double Knee Press (EX)
  (şarj) +

  Head Press (EX)
  (şarj)+

  Somersault Kull Diver (EX)
  (Head Press sonrası)

  Devil Reverse (EX)
  (charge) + ,

  Bison Warp
  →↓→ (roll) yada ←↓← (roll) + yada

  Super Combo

  Knee Press Nightmare
  (şarj), ← → +

  Nightmare Booster
  (şarj), ←→ +


  Rose

  Normal Fırlatma Hareketleri

  Soul Fall
  (rakibin yanında) yada

  Soul Loop
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak

  Slide
  +

  Soul Piede
  +
  Özel Hareket

  Soul Spark (EX)
  ←↓→ (roll)

  Soul Spiral (EX, Armor Break)
  ↓→ +

  Soul Reflect (EX)
  ↓← (roll) +

  Soul Throw (EX)
  →↓→ (roll) +

  Super Combo

  Aura Soul Spark
  →↑ (roll), →↑ (roll) +

  Ultra Combo

  Illusion Spark (Armor Break)
  ↓→ (roll), ↓→(roll) +  Rufus

  Normal Fırlatma Hareketleri

  Head Bazooka
  (rakibin yanında) yada

  Hand Machinegun
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak

  Vulture Kick
  +

  Glory Kick
  +

  Fragrance Palm
  +

  Falcon Kick
  (havada) +

  Target Combo
  (rakibin yanında) ,

  Özel Hareket
  Messiah Kick (EX / Armor Break * sadece LK)
  ↓→ (roll) + yada yada

  Galactic Tornado (EX / Armor Break)
  ↓→ (roll) +

  Snake Strike (EX)
  →↓→ (roll) +

  Super Combo

  Spectacle Romance (Armor Break)
  ↓→, ↓→ +

  Ultra Combo

  Space Opera Symphony (Armor Break)
  ↓→, ↓→ +

 10. #10
  Super Moderator Hàkàñ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Aralık.2008
  Nereden
  Oyun Dünyasından
  Mesajlar
  22.180

  Standart

  .
  Ryu


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Shoulder Throw
  (rakibin yanında) yada

  Somersault Throw
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Collarbone Breaker
  +

  Solar Plexus Strike
  +

  Özel Hareket
  Hadoken (EX)
  ↓→ (roll) +

  Shoryuken (EX)
  →↓→ (roll) +

  Tatsumaki Senpukyaku (EX / Armor Break)
  ↓← (roll) +

  Airborne Tatsumaki Senpukyaku (EX)
  (havada) ↓← (roll) +

  Super Combo
  Shinku Hadoken
  ↓→ (roll) + ↓→ (roll) +

  Ultra Combo
  Metsu Hadoken
  ↓→ (roll) + ↓→ (roll) +  Sagat


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Tiger Rage
  (rakibin yanında) yada

  Tiger Carry
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Heavy Tiger Elbow
  +

  Low Step Kick
  +

  High Step Kick
  +

  Fake Kick
  ( ile ayaktayken başlayın)

  Özel Hareket
  High Tiger Shot (EX)
  ↓→ (roll) +

  Low Tiger Shot (EX)
  ↓→ (roll) +

  Tiger Uppercut (EX)
  →↓→ (roll) +

  Tiger Knee Crush (EX / Armor Break)
  →↓→ (roll) +

  Super Combo
  Tiger Genocide
  ↓→ (Roll), ↓→ (Roll) +

  Ultra Combo
  Tiger Destruction
  ↓→ (Roll), ↓→ (Roll) +  Sakura


  Normal Fırlatma Hareketleri
  Sailor Shot
  (rakibin yanında) yada

  Choba Throw
  (rakibin yanında) + yada

  Eşsiz Atak
  Flower Kick
  +

  Özel Hareket
  Hadoken (EX)
  ↓→ (roll) + ( basılı tutarak şarj edin)

  Shouoken (EX)
  →↓→ (roll) +

  Shunpukyaku (EX / Armor Break)
  ↓ ← +

  Airborne Shunpukyaku (EX)
  (havada) ↓ ← +

  Sakura Otoshi (EX)
  →↓→ (roll) + ( 3 kereye kadar basarak kombo sayısını arttırabilirsiniz)

  Super Combo
  Haru Ichiban
  ↓← (roll), ↓← (roll) +

  Ultra Combo
  Haru Ranmam (Armor Break)
  ↓← (roll), ↓← (roll) +

+ Yeni Konu aç

Benzer Konular

 1. Street Fighter IV ( Xbox 360 )
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 23.Mart.2009, 21:03
 2. Street Fighter IV (X-Box 360) Ön İnceleme
  Konu Sahibi Hàkàñ~ Forum Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 04.Şubat.2009, 22:39
 3. Street Fighter IV (4) resimleri
  Konu Sahibi кмℓzкη Forum Oyunlar Hileleri ve Tanıtımları
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 13.Şubat.2008, 12:04

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •