Genesis Metin2

(~> Genesis Metin2 de sizi bekleyen neler var? <~)

• Lwl göstergesi,

• Yeni skiller,

• Binek Hayvanlar (hemde vuruyor),

• Yeni Alanlar (Mapler),

• 750 defans veren özel zırhlar yer aLmaktadır.


-Türkiyede ilk Genesis Metin2 oyuncuların tanışacağı bir silah eklenmiştir ( M-16 taramalı tüfek )

-Her hafta sonu ödüllü OX yarışmaları ve 3 Yol savaşları 75 lwl üzeri silah ve zırh dönüşümleri ( oyun içindeki yang karşılığı ile temin edebilirsiniz. )

-9 adet gardiyan etrafına yeni NPC ler eklenmiştir( Banka NPC si , Milli Piyango NPC si , Event NPC si, Skil G ve P NPC si , vs… ),

-Drop oranları mevcut Pvp serverlerden 3 kat daha fazla oranla 7/24 açıktır,

''4x 7x dc vb.. Hileler koruma duvarı mevcuttur''

-Yine Türkiyede bir ilk : Pvp serverler içinde kendi adresi ile oyuncuların rahatça iletişim kurmaları için TeamSpeak programı kullanılmaktadır(Teamspeak programını indirmek için ve nasıl kurulacağına dair bilgileri sitemizde uygulamalı bi şekilde öğrenebilirsiniz ),

-Ayrıca serverimizde yedekleme sistemi olup son 30 dk. öncesine kaldığınız yerden devam edebilme özelliği mevcuttur.Bu sayede serverin kapanma yada item vechar silinme kaygısı yaşanmamaktadır (diğer pvp serverlerin kapanma sebebi bu olup Genesis Metin2 de kapanma kaygısı yaşanmamaktadır.
Oyuncularımızın emekleri ve vakitleri boşa harcanmamış olucaktır).

-Facebook ve Sitemizdeki Yorumları okuyabilirsin en iyisi diğer oyunculara sorun Genesis Metin2 Türkiyede ne zamandan beri var diye.


-Genesis Metin2 artık Pvp ler içinde ilk SSD harddiskli dedicated server ile hizmet vermektedir ayrıca 1000 M bit Uploand ve Dowloand link , Load Balancer ağ bağlantı eşit dağıtım sistemi (lagsız bi oyun için )4 x 1000 Mbit Fast Path Ethernet kartlı , Fast Pasth teknolojisi ile ping oranları çok düşük.Güzel yorumlarınızı bekleriz, bizi eğer beğenirsen biziFacebook da arkaşların ile de Paylaşırsan seviniriz.!

SaygıLar,

GenesisMt2 Team

Sayfa:Genesis Metin2
Üyelik:Genesis Metin2
İndirme Linki:Genesis Metin2