En fazla bin YTL verirdi

Bülent Ersoy'un boşanmak için mahkemeye verdiği Armağan Uzun'dan çarpıcı açıklamalar.

Mazide kalan mutlu günlerin fotoğrafları için tıklayın...
Bülent Ersoy, sürpriz bir kararla eşi Armağan Uzun’dan boşanmak için dava açtı. Bugüne kadar birçok kez Ersoy ile boşanmanın eşiğine gelen ve her defasında susmayı tercih eden Armağan Uzun , konuştu..
Tecavüzcü Coşkun durumuna düştüm
Sürekli suçlamalarla karşı karkıya kaldığını söyleyen Uzun " ”Ona mı baktın buna mı baktın, niye geç kaldın“ Yapmadığım bir şeyle ilgili sürekli suçlanıyordum. Bu yüzden kavgasız bir günümüz olmadı. Buna tahammül edemedim.Öyle bir niyetim olsa bunu dört duvar arasında yaşardım. Bu yüzden insanları gözünde bile tecavüzcü Coşkun konumuna düştüm" dedi.
Ersoy'un kendisine maddi yardımda bulunduğunu belirten Uzun "Sonuçta o benim eşim. Giysilerimde yardımı oluyordu. Bana almış olduğu ufak tefek hediyeler oluyordu. Saat aldığı yazılmıştı o doğru. Ama öyle araba, ev gibi şeyler almadı. Benim böyle bir talebim olmadı. Sen benim eşimsin kimsenin yanında mahçup olma. Bir yere gidersin yanında para olsun. derdi ama en fazla bin YTL verirdi" dedi.

Karı-koca hayatı yaşadık
Evliliklerinin göstermelik olmadığı sözlerine ekleyen Uzun " Sonuçta biz evliyiz. Bülent Hanım son derece sağlıklı bir bayan ben de çok sağlıklı bir erkeğim. Bu cevap yeterli herhalde. 5 yaşındaki çocuk bile Bülent Hanım’ı tanıyor. Nasıl yapıda olduğunu gelmişini geçmişini bilerek onunla evlenmeyi kabul ettim. Ama birileri manalı bakışlar atıyordu ama bunlar da normaldi. Zaten insanların bakışları her şeyi anlatıyor. Bu yüzden psikolojim ister istemez bozuldu" dedi.