Renk zenginliği ve gerçeğe yakın film kalitesinde görüntü veren yüksek çözünürlüklü televizyonlarda (High-Definition- HD) en güzel ve en çirkin görünen ünlüler belli oldu. Amerikalı film yıldızı Angelina Jolie, `HD tipi televizyonlarda en güzel görünen ünlü' sıralamasında birinci olurken, ünlü şarkıcı Britney Spears ise `en çirkin görünen ünlü' oldu.

Ünlülerin cilt, beden ve yüz yapısını gerçeğe en yakın olarak izleyicilere aktaran HD teknolojisinde, çirkin görünenler dalında, skandallar karaliçesi Britney Spears koltuğunu kimseye kaptırmadı. TV Predictions'ın dördüncü kez açıkladığı listeye göre, bugünkü televizyon yayınlarının 5 kat daha fazla yüksek çözünürlükte izlenebilmesini sağlayan ve mükemmeliğin yanısıra kusurları da acımasızca gösteren HD televizyonlarda en güzel görünen ünlü, başarılı aktris Angelina Jolie oldu. Jolie'yi, Catherine Zeta-Jones ile Katherine Heigl izledi

Son zamanlarda müzik yaşamından çok skandallarıyla gündeme gelen pop müzik yıldızı Britney Spears'in, HD'de en az 10 yıl daha yaşlı göründüğü, göz ve dudak çevresindeki kırışıklıkların açıkça görülebildiği belirtilirken en güzel görünen yıldız seçilen Angelina Jolie'nin ise kusursuz bir cilde sahip olduğu, dolgun dudaklarını çekiciliğinin en az on kat daha arttığı belirtildi.