İşte Mürsel'in gerçek Nazan'ı24 Kasım 2009Sempatik oyuncu İlker Ayrık, dört ay önce evlendiği ve sır gibi sakladığı eşiyle ilk kez görüntülendi.

İLKER AYRIK VE EŞİ
4 ay önce dünyaevine giren ancak eşinin adını ve mesleğini sır gibi saklayan oyuncu İlker Ayrık, geçtiğimiz akşam eşiyle kamera karşısına geçti. Ayakligazete.com'un haberine göre, Mehmet Ali Alabora ve Pınar Öğün'ün geçtiğimiz akşam gerçekleşen düğün törenine eşi Sanem Ayrık'la birlikte el ele katılan İlker Ayrık, eşinin basında yer almasını istemediğini söylese de, önceki akşam bu kuralı bozdu ve gülerek kameralara poz verdi. İlker Ayrık ketumluğunu sürdürse de, güzel eşi evliliklerini anlattı.
"Biz evde çok eğleniyoruz"
Kendisi de dört aylık evli olan ve Mehmet Ali Alabora'nın da evlenmesine çok sevindiğini söyleyen İlker Ayrık, "Bütün gençlere evlenmelerini teklif ediyorum" dedi. İlker Ayrık'ın eşi ise evliliklerini anlatarak, "Her şey çok yeni, çok güzel gidiyor. Ben onu çok seviyorum zaten" dedi. Eşinin dizide canlandırdığı karakteri de çok beğendiğini söyleyen Sanem Ayrık, karakterin eşiyle benzer yönlerine de değinerek, "Dizideki karakteri de çok tatlı, İlker de dizideki karakteri kadar saf ve temiz. O iyi yürek aynı. Gerçek hayatta tahmininizden daha komik, çok eğlenceli. Biz evde çok eğleniyoruz" dedi.