büyük halleri için üzerine tıklayın


Rus turistler giyisilerini çıkartmaya kalkınca...

Saffet YENİGÜN/KEMER (Antalya), (DHA)ANTALYA'nın Kemer İlçesi'ndeki Club Aura'da düzenlenen Rus gecesinde Rusya'dan gelen şov ekibinin erotik dans ve gösterileri ilgiyle izlendi. Şovdan etkilenen Ruslar, giyisilerini çıkarıp dans etmeye kalkışınca kulübün güvenlik görevlileri devreye girdi. Geceye davetli olan az sayıdaki Türk konuk, olup biteni şaşkınlıkla izledi.
Ruslar'ın 1 Mayıs'tan itibaren yaklaşık 1 ay boyunca kutladıkları bayramı Kemer'de geçirmek isteyenler, gece hayatını renklendirdi. İlçedeki ‘Club Aura'da 1 hafta süreyle yapılacak ‘Rusya Partisi'nin ilk gecesinde Rusya'dan gelen bir şov ekibi sahne olarak kullanılan yüksek platformun üstünde erotik dans ve gösteriler yaptı. Bikinileriyle podyuma çıkan birbirinden güzel Rus kızlar, Amerikan futbolu kıyafetleriyle yanlarında yeralan erkek partnerleriyle sevişir gibi dans etti.
Yaklaşık 300 Rus konuktan bazıları gördüklerinden etkilenip gecenin ilerleyen saatlerinde giyisilerini çıkarıp dans etmeye kalkıştı. Gecede Rus kızlardan bazıları da birbirleriyle öpüşüp pistin ortasında sevişti. Geceye davetli az sayıdaki Türk konuk ise kulübün güvenlik görevlilerinin devreye girerek soyunmalarını engellediği Rus turistler ile gösteri grubunu ilgiyle izledi.
BELEK'TE SEZONUN İLK KÖPÜK PARTİSİ
Namık Kemal KILINÇ/ SERİK(Antalya),(DHA)
BELEK Turizm Merkezi’nde bulunan ‘Calista Luxury Resort Otel', sezonu köpük partisi ile açtı. Rus DJ Katrin Vesna'nın çaldığı parçalar eşliğinde Rus dansçı kızlar erotik şovlar yaptı.
Antalya'nın 5 yıldızlı tesisleriyle ünlü Belek Turizm Merkezi'ndeki ‘Calista Luxury Resort Otel', sezon açılışını köpük partisiyle yaptı. Rusya’nın ünlü DJ'yi Katrin Vesna'nın çaldığı parçalar eşliğinde dans eden çoğunluğu Rus olan turistler, gecenin ilerleyen saatlerinde salona sıkılan köpüklerle coştu. Beyaz tişörtlü animatör kızların köpüklerin içinde neşeyle dans etmesine kapılan müşteriler de onlara eşlik etti. Rus dansçı kızların yaptığı erotik danslar ise ilgiyle izlendi.