Türkiye Kulüplerarası Kros Ligi final koşuları Antalya'da yapıldı.

Merkeze bağlı Duacı Köyü yakınlarındaki parkurda gerçekleşen final yarışlarına 20 ilden 96 takımdan yaklaşık bin 500 sporcu katıldı. Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi'nin de izlediği yarışlarda şu sonuçlar alındı:
Büyük erkekler:
1- Anis Selmouni (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor)
2- Kemal Koyuncu (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor)
3- Bekir Karayel (Fenerbahçe)

Büyük bayanlar:
1- Almitu Bekele Bekda (Üsküdar Belediyesi)
2- Türkan Erişmiş (Üsküdar Belediyesi)
3- Nadezda Trilinskaya (Kasımpaşa)

Genç erkekler:
1- Vedat Gönen (Fenerbahçe)
2- Cihat Ulus (Enka)
3- Hasan Pak (Fenerbahçe)

Genç bayanlar:
1- Gülcan Mıngır (Kütahya Tarım Kredi)
2- Özlem Kaya (Kayseri Tansu Şeker)
3- Bahar Öztürk (Kayseri Tansu Şeker)

Yıldız erkekler:
1- Mehmet Şirinerdoğan (Enka)
2- Abdulgani Tuna (Hatay GSİM)
3- Murat Orak (Elazığ İhtisas Kulübü)

Yıldız bayanlar:
1- Bahar Barut (Kayseri GSİM)
2- Esma Aydemir (Kırıkkale GSİM))
3- Ebru Aydoğdu (Konak Belediyesi)

15 yaşaltı erkekler:
1- Yahya Tadbirli (Balıkesir GSİM)
2- Sebahattin Yıldırımcı (Ağrı Cumhuriyet Lisesi)
3- Lütfi Karataş (Muş GSİM)

15 yaşaltı bayanlar:
1- Şerife İpek Çakır (Antalya Büyükşehir Belediyesi)
2- Serpil Değer (Kars DSİM)
3- Tuğba Sütçü (Beşiktaş JK)

Alınan sonuçlara göre takım sıralamaları da şöyle gerçekleşti:

Büyük erkeklerde:
1- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor
2- Fenerbahçe
3- İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Büyük bayanlarda
1- Üsküdar Belediyesi
2- Kasımpaşa
3- Ankara Yenimahalle Belediyesi

Genç erkekler:
1- Fenerbahçe
2- Erzurum Telekomspor
3- Enka

Genç bayanlar:
1- Fenerbahçe
2- Kayseri Tansu Şeker
3- Beşiktaş JK

Yıldız erkekler:
1- Enka
2- Fenerbahçe
3- Denizli Belediyesi

Yıldız bayanlar:
1- Karaman GSİM
2- Antalya Büyükşehir Belediyesi
3- Konak Belediyesi

15 yaşaltı erkekler:
1- Erzurum GSİM
2- Ağrı Cumhuriyet Lisesi
3- Nevşehir Belediyesi

15 yaşaltı bayanlar:
1- Muş GSİM
2- Nusaybin Yatılı Bölge İlköğretim Okulu
3- Kars GSİM