Elele en seksi erkeği seçiyor
Bir erkekte en çok neyi seksi bulursunuz'un cevapları bu ankette. Türkiye'nin en seksi erkeğini seçiliyor.

Elele dergisi, Türkiye'nin en seksi erkeğini seçiyor. Ankette yer alan sorular, kadınların hangi özellikleri seksi bulduğunu da ortaya çıkaracak.

Bir erkekte en çok neyi seksi bulursunuz: Kirli sakalı mı, yanık teni mi? Peki hangi erkek daha çekici dersiniz: Zengin ve yakışıklı mı, serseri ve komik mi? Elele dergisi ekibi, işte bu soruların yanıtlarını bulmak ve Türkiye'nin en seksi erkeğini seçmek için harekete geçti. Ankete derginin Elele Ana Sayfa adresli internet En seksi bulduğunuz ünlü erkek hangisi Mehmet Günsur Nejat İşler Kıvanç Tatlıtuğ Arda Turan Kenan İmirzalıoğlu Tolgahan Sayışman Mehmet Aslan Uğur Pektaş Fikret Kuşkan Timuçin Esen Tan Sağtürk Murat Han Cem Yılmaz Ozan Güven sitesinden katılabilirsiniz.

Elele dergisi, düzenlediği anketle Türkiye'nin en çekici erkeğini seçiyor. Ayrıca ankette yer alan sorular, kadınların erkeklerde hangi özellikleri seksi bulduğunu da ortaya çıkaracak.

Bir erkekte en çok neyi seksi bulursunuz: Kirli sakalı mı, yanık teni mi, yoksa atletik bir vücudu mu? Peki hangi erkek daha çekici dersiniz: Zengin ve yakışıklı mı, serseri ve komik mi, sadık ve güvenilir olan mı? Ya esmer, kumral, sarışın, kır saçlı yarışında kimler önde gidiyor olabilir?

Elele dergisi ekibi, birkaç can alıcı soruyla işte bu ayrıntıları gözler önüne sermek üzere harekete geçti. Ve bir anket düzenlemeye karar verdi. Ankette yer alan sorular, en çekici detayları ortaya koyacak. Ayrıca okuyucular, verilen adaylar arasında bir seçim yaparak Türkiye'nin en seksi erkeğini belirleyecek. Siz de aşağıdaki linke bir göz atıp, oylamaya katılabilirsiniz. İşte 2008'in "en seksi erkek" adayları...