+ Yeni Konu aç
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hangi kadından uzak durulmalı? Burclara gore kadınlar

Mistik Bakteriler Katagorisinde ve Burçlar Forumunda Bulunan Hangi kadından uzak durulmalı? Burclara gore kadınlar Konusunu Görüntülemektesiniz.->Hangi kadından uzak durulmalı? Burçlar kadınların karakter yapısı ve iç dünyaları hakkında önemli bir anahtar. Erkekler, partnerinizi burcuna göre tanıyabilir ...

 1. #1
  Şirine Seabell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Temmuz.2007
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  37.019

  Standart Hangi kadından uzak durulmalı? Burclara gore kadınlar

  .
  s11
  Hangi kadından uzak durulmalı?


  Burçlar kadınların karakter yapısı ve iç dünyaları hakkında önemli bir anahtar. Erkekler, partnerinizi burcuna göre tanıyabilir ve ona göre yaklaşabilirsiniz. Kadınlarsa, eksik ve yanlış yönlerini keşfedip özeleştiri yapabilirler...

  Koç Burcu Kadını
  Koç burcu kadını dürüst, kavgacı, enerjik, ilişkilere ve özgürlügüne düşkün birisidir. Daima ailesini yücelterek konuşmayı sever. Kusurlu tarafı kıskanç ve kibirli olmasıdır. Eşinden kendisini övmesini bekler ve onun başkasını övmesine tahammül edemez. ıyi bir ev sahibesidir ve kocasını yönetmeyi becerir. Böyle bir kadın agresif, çok romantik ve kendisine hayran olandan hoşlanan biridir.

  Boga Burcu Kadını
  Bu kadın uyumlu tabiatlı, kocasının sözünü dinleyen, açık sözlü ve kendi fikrine baglı birisidir. Böyle birisi sanat alanlarında kabiliyetlidir ve ikili ilişkilerden hoşlanır. ıyi bir ev sahibesidir ve aynı karşılıgı bekler. Evini süslemek, donatmak ve temiz tutmak onun için önemlidir. Aşkta baglı ve dürüst davranır. Sevgide sıcak ve içtendir ve yuvasında huzur saglar. Bu kadınlardan boşananlar çok seyrektir. Çok iyi bir eş ve anne olur. Kocasından şüphe etse bile duygularını saklı tutar. Uyumlu evlilik yaşamına düşkündür.

  ıkizler Burcu Kadını
  Bu kadınlar çabucak arkadaşlık kurarlar ama, kusur bulan mizaçları nedeniyle kalıcı bir dostluk kurmaları zordur. Degişimden hoşlanırlar ve olumlu olacagını hissederler. Başarılı ve güzel bir evlilik yaparlar. Gezmekten ve yolculuklardan hoşlanırlar. Eger kocaları da kültürlü ise büyük zevk duyarlar. Konuşmaları sert ve mizaçları tutkuludur. Karakterleri kuşkucu ve savurgandır. Evlerini dekore etmeyi severler. Yaşamda pek çok degişiklik yaşarlar. Karşı cinsin uyumu veya uyumsuzlugu sonucunda bazen mutlu bazen mutsuz olurlar. Gizli ilişkiler ve aşk maceraları onları çeker ve kayıplarının nedeni de bu tutku olur.

  Yengeç Burcu Kadını
  Yengeç kadını aşkta samimi ve candan mizaç ve kocasına baglılık verecektir. Bu kadın çocuguna düşkün, ilişkiden zevk alan, dürüst ve erdemli, kibar ve nazik, kültürlü ve kolay degişmeyen kafaya sahip olur. Çok iyi bir anne olur. Kendini esirgemez, duygulu, görevine baglı, sabırlı ve bagışlayıcıdır. Dost ve sempatik oldugundan kocasına yardımcı olur ve duygusal kuvvetini destekler. Bunların hayatı aşk olmayınca monotonlaşır. Aşkta fedakar ve sadık olur fakat kendi fikirlerini eşine baskı yapmaya çalışmaz. ılişkilerde içten, dürüst ve namusludur. ınatçı ve azimli bir kişiligi vardır.

  Aslan Burcu Kadını
  Bu kadın geniş yürekli, yüce gönüllü ve açık elli biridir. Atılgan ve tartışmayı seven birisidir ama sevimlidir. Başkalarına yardımı sever, açık fikirli ve açık sözlüdür. Hırslıdır. Evini mükemmel yönetir ve dünyanın evindeki kurallara uymasını ve hayran olmasını bekler. Dayanıklı sevgisi ile kendini feda eder. Başkalarına gösterdigi hoşgörü ve yardımın karşılık görmesini beklemez. Sabit fikirler, yönetme arzusu ve çalışkanlık mizacının özellikleridir. Sevdigini kontrol altında tutmak ister. Derin bir sevgi, ideal aşık, ateşli ve tutkulu bir kadın olarak göze çarpar. Aslan burcu kocasının karşı cins tarafından begenilmesine şaşırmaz. Başarılı bir sosyal işçidir ve olumlu ve seçkin bir yere gelmek için ugraşır.

  Başak Burcu Kadını
  Başak kadınının gözlerinde dürüst ve sevecen bir bakış verir. Uyumlu mizacı vardır, dürüst ve temiz yüreklidir. Sanat alanlarında yeteneklidir. Çekingen oldugundan sevgisini eşine açıklayamaz. Zekayı aşka tercih ederler ama sevgi ve duyguları eleştirmezler. Başkalarına yardım etmek, erdemli işlerle ugraşmak, gezmek ve yer degiştirmek onların temel mizaçlarıdır. ınançlıdır, kurallara baglıdır ve tanrı korkusu taşır. Evlerini biraz abartılı tarzda düzenlerler. Fazla tutkulu sayılmazlar. Mutlu ve hoş bir evlilik ararlar.
  Konu Mustafa tarafından (22.Temmuz.2009 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.


 2. #2
  Şirine Seabell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Temmuz.2007
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  37.019

  Standart

  .
  Terazi Burcu Kadını
  İyi bir düşünür, tarafsız ve yansız davranan ve en adil yargılayıcıdır. Yaşamlarının erken yıllarında evlenirler. Zeki ve anlayışlı, nazik ve adil biridir ve barış arayışındadır. Seks hayatını sever ve aşk ilişkilerinde uzmandır. Eşlerini seks ve tutku yolu ile tutsak ederler. Parfüm düşkünlükleri, tenlerine bakmaları karşı cinsten hoşlanmaları ve cinsellikten zevk duymaları onların özellikleridir. Ayrıca eğlenceyi, konforu ve lüks yaşamı da severler. Kendilerini kontrol etmesini bildiklerinden karşı cins ile gayet rahat bir ilişki içine girebilirler. Çok tutkuludur ve aynı karşılığı bekler. Bu konuda hayal kırıklığına uğrasa da boşanmayı aklına getirmez.

  Akrep Burcu Kadını
  Akrep kadını eşit davranır ve aynı içtenliği gösterirse yaşamdan zevk alır. Kocası da Akrep doğumlu ise talihli sayılır. Davranışları tepkiseldir, kabahatlerini gizler, hünerli ve kararlıdır. Büyüklerle uyumludur, iyi varlık sahibi olur. Çok sıkı çalışır fakat aniden sakinliğini kaybederek kendini unutur ve sert karşılıklar verir. Kendilerini yönetmek isteyenlere karşı sempatik değildir, hükmedicidir ve karşı taraftan kibarlık bekler. Aşkta yoğun, dinamik ve enerjiktir. Kendisine alaka gösterilmesini, kompliman yapılmasını bekler ve bunları bulamazsa ilişkiden bıkabilir. Kendisinin eleştirilmesine ve söz edilmesine tahammül edemez. Kendilerini yönetmek isteyenlerden hoşlanmazlar. Konforsuz ve rahat olmayan bir yaşam düşünemezler ve evlerini çok güzel dekore ederler. Mutluluğu yaratan ve başarıyı elde eden insanlardır.

  Yay Burcu Kadını
  Bu kadın kendisine emir verenden hoşlanmaz. Bir yerde durmasını sevmeyen ve devamlı hareket arayan tiplerdir. Yakın akrabalarından hoşlanmaz ve karşı cins ile yakın ve dostça ilişkiler kurar. Yardımsever, inançlı, iyi bir ev kadını ve annedir. Yapıcı ve uyumlu olur ve eşinin sözünü dinler. Başkalarının meselelerine burnunu sokmaz. Sakin, akıllı, yetenekli, kibar, düşünceli ve ılımlıdır. Kocasına yardımcıdır ve güvenilir, erdemli, hoş insan sayılır. Yay burcu doğumlu bir eş bulursa talihli sayılacaktır. İnançlarına bağlılıktan, kurallara uyulmasından ve açık kalplilikten hoşlanır. Bağışlayıcı bir karakteri vardır.

  Oğlak Burcu Kadını
  Oğlak kadını tutucu sayılır ve asla engellere ve zorluklara aldırmadan başarıya doğru emin adımlarla yürür. Çalışkan ve gayretlidir. Uyumlu, dürüst ve erdemlidir. İsim sahibi olmayı, itibar kazanmayı, şöhret ve paraya kavuşmayı arzu eder. Kararlı ve ağır bir tarzda para biriktirir, parayı savurmaz. Erken evlenmeye karşı değildir ve fazla çocuk sahibi olmak istemez. Görevlerine bağlıdır ve prestij arar. Geniş fikirli ve nüktedandır. Pek geniş arkadaş çevresi olmaz. Oğlak kadınları duygusal değildir ve karşı cinse ağır ve dikkatlice yaklaşırlar. Bu konuda cesur ve atılgan değillerdir ve ilişkide liderliğe oynamazlar. Eşlerini seçmeleri uzun bir zaman alabilir. Çocuklarına fazla karışmazlar ama belirli bir sınırın ötesine geçmelerine izin vermezler. Onlara karşı gösterişsiz ve içten bir sevgileri olur. Yönetimlerinde bencildirler.

  Kova Burcu Kadını
  Bu kadın geleneklere aldırmaz. Eğer eşi ona ayak uyduramazsa, onu değiştirmekten kaçınmaz. Çok insancıl, kibar, sempatik ve yardımseverdir. Cömert ve ince biridir. Hastalıklardan çabuk etkilenir. Bu kadın çok sosyal biridir ve evi güzel döşenmiş, antikalarla süslenmiş ve moderndir. Akrabalarına karşı görevlerini yapmaktan kaçınmaz. Çevrelerinde ilişki kurduğu aynı sosyal yapıya sahip çeşitli insanlar vardır. Bu kadın sevgi ve romantizme açık değildir. Seks ilişkileri de soğuktur. Bazen bu konuda anlaşılmaz olurlar. Hatta bencil bile sayılır ve eşinin onu anlamasını ve çok özen göstermesini bekler. Yuvasında uyum ve mutluluk olmasını bekler. Bu kadın genel olarak filozof görünüşlüdür. Evlilik hayatı, arada bir gerilim ve sürtüşmeler olmasına rağmen anlayış, sevgi bağı ve şefkat görünümü içinde geçer.

  Balık Burcu Kadını
  Böyle bir kadın eşinde güzellik, zeka ve sanat kabiliyeti arayacaktır. Kuşkucu ve kıskançtır ve kocasına düşkündür. Onun sözünü dinler. Aşk rüyaları olduğu halde kendisi seçmekte özgür değildir. Kuruntulu mizacı aşkta gerginlik oluşturur. Bazen isteksiz ve gönülsüz görünür ama, diğer zamanlarda kendini adayan, hayran, tutkulu, duygulu, kibar, sempatik ve dürüst olur. Buna rağmen huysuz, ters ve günü gününe uymayan birisidir. Çift karakterli bir burç olduğundan kadının da değişken bir tabiatı olacaktır. Romantik yanları daha çekicidir. İyi bir anne, mutlu ve sevgi dolu bir eş ve çok hoş bir ev kadını sayılır. Çevresindeki büyük bir arkadaş topluluğu vardır ve insanları kendisine çekmesini bilir. Aynı zamanda iyi bir ağırlayıcıdır.
  Konu Mustafa tarafından (21.Temmuz.2009 Saat 17:50 ) değiştirilmiştir.


+ Yeni Konu aç

Benzer Konular

 1. Hangi ülkeye hangi mevsimde gidilir, hangi ayda hangi ülke daha hoştur?
  Konu Sahibi Seabell Forum Dünyada Gezilecek Yerler Turistik Mekanlar ve Oteller
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 09.Mart.2009, 20:13
 2. KadınLar ErkekLeri Hangi GözLe GörüR
  Konu Sahibi Seabell Forum Aşk Doktoru
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 24.Mart.2008, 17:51
 3. BURÇLARA GÖRE hangi yemeksiniz
  Konu Sahibi Mustafa Forum Burçlar
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 22.Şubat.2008, 14:20
 4. Burclara Gore Kişisel Özellikleriniz
  Konu Sahibi Seabell Forum Burçlar
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 31.Aralık.2007, 15:13
 5. burclara gore nasıl bı bebeksiniz
  Konu Sahibi Nazlı Yüreğim Forum Çöp Kutusu
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 19.Aralık.2007, 19:41

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •