+ Yeni Konu aç
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Burç yorumlarınız...bugün kaderinizde ne var

Mistik Bakteriler Katagorisinde ve Burçlar Forumunda Bulunan Burç yorumlarınız...bugün kaderinizde ne var Konusunu Görüntülemektesiniz.->Sevgili Koçlar, şefkat, dostluk, yardımseverlik, ilgi dolu tavırlarınızı, iş çevreniz başta olmak üzere sevdiğiniz herkese göstermenizi sağlayan Ay gezegeninin Balık ...

 1. #1
  OnuRsaL BaKtErİ Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Ağustos.2007
  Mesajlar
  29.485

  Standart Burç yorumlarınız...bugün kaderinizde ne var

  .
  s11
  Sevgili Koçlar, şefkat, dostluk, yardımseverlik, ilgi dolu tavırlarınızı, iş çevreniz başta olmak üzere sevdiğiniz herkese göstermenizi sağlayan Ay gezegeninin Balık burcu seyri altında güne devam etmektesiniz. Bilinenin tam aksine sizler için sevgi, huzur ve paylaşım çoğu zaman ön planda olan duygulardır. Çünkü siz toplumca aranılan, sevilen insanlarsınızdır. Girdiğiniz ortamlarda insanların sıkılması diye bir durum söz konusu olamaz. Dost diye bildiğiniz insanların size kötülük yapabileceğini aklınıza bile getirmezsiniz. İşte bu yüzden daima çocuksu bir saflığınız vardır. Fakat bir gün karşınızdaki kişinin yanlışını yakaladığınızda tabi ki en acımasız şekilde cezalandırırsınız. Bu yüzden sizi sinirli biri olarak görürler. Oysaki böyle davranmanızın nedeni, sizi arkanızdan vurmaları nedeniyledir.

  İşte bugünkü enerjiniz, biraz geriye çekilerek çevrenizdeki insanları şöyle bir gözden geçirmeniz anlamına gelebilir. İç dünyanızda sizi rahatsız eden, üzmekte olan konuları kendinizce değerlendirmeniz mümkündür. İş hayatınızla ilgili konular da bugün ön plandadır. Günün büyük bir kısmında, hizmet olgusu önemli bir yer tutar. Çevrenizdeki insanlara karşı ilgili dolu yaklaşımlarda bulunduğunuz gibi, ruhsal yönden güçlenmek için, dünkü gibi geriye çekilmeniz de mümkündür. Bu enerjinizi toplamak amaçlıdır. Gün içinde duyarlılığınız sonucu, bazen ufak bir tartışma huzursuzluk keyfinizi kaçırabilir. Bu nedenle, geçimsiz insanlardan uzak durmaya çalışmanızda fayda vardır. Yoksa duruma, size has uslubunuzla müdahalede bulunmanız mümkündür.

  ************************************************** ************************************************** ************************************************** ******

  Sevgili Boğalar, Ay gezegeninin Balık burcundaki ilerleyişinin ikinci gününde, aşk konusunda güzel sözler duymaya hazır, gerçek dünyanın karmaşası ve sorunları yerine, huzur ve güvencenin ön planda olduğu bir yaşam sürme isteğinin yoğun olduğu bir güne adım atmaktasınız. İletişim kurmanın ve zihinsel açıdan rahatlamanın tadına varmak için öncelikle esnek düşünmenizin faydalı olacağını söyleyebilirim. Mantıklı düşünmek veya duygularınızla hareket etmek arasındaki tercihinizin kimi zaman değişebileceği bugün, yaratıcı yönlerinizin enerjiniz sayesinde arttığını gözlemleyebilirsiniz. Sanatsal açıdan gayet verimli bir gün geçirebilirsiniz. Artistik yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıntılı bir şekilde düşünmek yerine, kendinizi rahatlatacak şekilde düşünme isteğiniz ön planda olabilir.

  Öyle herşeyi didiklemek, kurallara oturtmak, mantık çerçevesinde ele almak, acaba kim ne der, benim için ne düşünür diye merak etmekten ziyade, yaşadıklarınızın keyfini çıkarmayı daha fazla önemseyebilirsiniz. Bugün, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda içinizdeki sese kulak vermeyi tercih etmeniz mümkündür. Tabi ki, bu konuda, sınırınızı gayet iyi bileceğinizden kuşkum yok. Çünkü siz ne olursa olsun kendinizi dengelemesini bilen kişilersiniz. Yalnız bugünkü enerjiler doğrultusunda size söylemek istediğim tek cümle, ne yaşarsanız yaşayın lütfen gerçekçi düşünmeyi ihmal etmeyin. Bugünü, yaşamın sıkıntılarından biraz olsun kurtulmanızı sağlayacak moral günü olarak kabul ediniz.
  ************************************************** ************************************************** ************************************************** **
  Sevgili İkizler aile üyelerinizle olan iletişiminizi, aynı evde yaşıyor olma gerçeğini göz önüne alarak düzenlemeniz gereken bugün, Balık burcundaki Ay gezegeni sayesinde, olayları gerçekçi düşünmekten ziyade, nasıl işinize geliyorsa o şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Yani sorunlar olsa dahi, bugün tarafsız olmanız, mantıklı düşünmeniz zorlaşabilir. Hassasiyetiniz fazlasıyla ön plandadır. Gizliliklerinize verdiğiniz önem artabilir, sessiz sakin duruşunuz kimi zaman problemlere yol açıcıdır. Kendi mahremiyetinizi kimseyle paylaşmak istemediğiniz gibi, bu konuda zorlanmanız halinde, yanıltıcı konuşabilirsiniz. Size göre mahremiyetinizde olan tüm konular sadece sizi ilgilendirmektedir. Kimsenin akıl vermesine tahammül göstermeyebilirsiniz.

  Şöyle bir düşündüğünüzde, yaşadığınız ev hayatı ve birlikte olduğunuz insanların davranışları sizin isteklerinize uymamaktadır. Herkes sizi belli bir sınırlamaya tabi tutmak istiyor gibidir. Oysaki siz özgür düşünmek ve hareket etmekten yanasınız. Bugünkü enerjiler altında, ruhsal durumunuz ve beklentilerinizle ilgili konularda, ailenizle karşılıklı konuşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Yapmanız gereken, ne olursa olsun sorunlarınızı kırıcı bir şekilde değil, ılımlı bir tarzda izah etmeye çalışmanızdır. Sonuçta bu evde yaşamak zorunda olduğunuza göre, herkesin kendi payına düşeni yapması gerekmektedir.
  ************************************************** ************************************************** **************************************************
  Sevgili Yengeçler, yakın çevrenizdeki dostlarınızla güçlü paylaşımlar içinde olmaya özen göstereceğiniz bugün, sempatik tavırlarınızla takdir edilir ve çekiciliğinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Gün boyu duyarlı, bazen gizemli, hatta şairane bir şekilde kendinizi ifade etmeniz mümkündür. Yalnız baştan belirteyim ki bugün, gerçek dostlarınızla sahte olanları arasındaki ayrıma çok dikkat ediniz. Yani iyi niyetinizi kimlere karşı göstermeniz gerektiğini iyi saptamaya çalışınız. Yanılmamak için tetikte olmayı ihmal etmeyiniz. Olayları iki yönlü düşünmeyi tercih edeceğiniz bugün, çevrenizdeki insanlara karşı yardımseverlik hisleriniz oldukça yükselebilir. Bugün, yeni projeleriniz konusunda daha istekli olacağınız için, hayatınıza yeni bir yön çizme konusunda gerçekçi düşünmekten ziyade hayallerinize sığınabilirsiniz.

  Bugün bağımlılıklarınız konusunda daha tedbirli davranmanız gerekebilir. Bazı alışkanlıklarınız özellikle aşk konusunda sizi etki altına alabilir. Karşınızdaki kişinin yanlışlarını ve size hiç uymayan yönlerini bildiğiniz halde, kendinize söz geçirmeniz zor olabilir. İletişiminizin ana temasında rüyalarınız ve hayallerinizle ilgili konular ön planda olabilir. İlham gücünüz yüksektir, aşırı duyarlılık içinde hareket etmeniz mümkündür. Sezgileriniz oldukça yoğundur. Kısaca bugün, her türlü ilişkinizde ne olursa olsun dikkatli olmanız, gerçeklerden uzak durmadan hareket etmeniz faydalıdır.

  ************************************************** ************************************************** ************************************************

  Sevgili Aslanlar, finansal konularda dikkatli hareket etmeniz gereken bugün, özellikle gerçekçi düşünmeniz, hayale kapılmamanız son derece önemlidir. Ayrıca size emanet edilen veya sizin denetiminiz altında olan paralar konusunda da temkinli olmak gerekebilir. Bunun yanısıra, ortaklarınızla ve parasal paylaşım içinde olduğunuz insanlarla iş yaparken güvenliğinize azami özen gösteriniz. Sizi yanıltmamaları için, takibinizi iyi yapınız. Siz cömert yüreğinizle pek kötülük nedir bilmezsiniz. Fakat insandır şaşar da, beşer de atasözünü unutmamak gerekir. Özgürce hareket etmek isteğiniz yoğun olacağı bugün, olmayacak işler peşinde koşmanız mümkündür. Birilerine güven duyarak veya bizzat kısa yoldan para sahibi olmak için borç altına girebilirsiniz.

  Eşiniz veya ailenizin desteğini almakta zorlandığınızda, bu borçlar yüzünden sıkıntıya düşmeniz mümkündür. O yüzden lütfen para hesabınızı dikkatli yapınız. Vergi, sigorta, kefil, miras, hisseli paralar, bankacılık işlemleri, aracı kişilerle alakalı her türlü finansal konuda işinizi sağlam kazığa bağlamayı unutmayınız. Değerli evrakları kontrol ediniz, her yaptığınız işi, imza atmadan önce tekrar inceleyiniz. İlişkinizle ilgili konularda ise, partnerinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Gelir geçer bir aşkın peşinde koşmaktan veya sizin hiçbir sıkıntınızda yanınızda olmayan bir insana özveride bulunmaktan sakınınız.

  ************************************************** ************************************************** *************************************************

  Sevgili Başaklar bugün, dış dünyanın kendi içindeki karmaşa ve çıkar hesapları nedeniyle kendinizi rahatsız hissedebileceğiniz bugün, elinizden geldiğince mantıklı düşünmeye çalışmanız faydalıdır. Evlilik, ortaklık, iş birliği konularında, olmayacak hayallere kapılmak yerine, aklı başında düşünmeniz son derece önemlidir. Yaratıcı yanlarınızı ortaya çıkartan bugünkü etkiler altında, önünüze çıkacak fırsatları olumlu anlamda değerlendirmek için, analiz gücünüzü devrede tutmanız gerekebilir. Bu güç sizi yanılmaktan veya yanlış işlere kalkışmaktan koruyabilir. İster özel ilişki isterse iş ortaklığınızla ilgili konularda herhangi bir karar verirken, fikirlerinizi açıkça söyleyiniz ve neyi isteyip istemediğinizi, nelerin sizi rahatsız edeceğini en başında ortaya koymaya çalışınız.

  Günlük enerjiniz altında partnerinizle ilgili konularda daha toleranslı düşünmeye çalışmanız yararlı olabilir. Kişisel özelliklerinizin farklılığı nedeniyle, bazı konularda anlaşmazlık yaşamanız mümkündür. Böyle durumda, haklı dahi olsanız, kırıcı konuşmamaya, onun davranışlarını ve isteklerini anlamaya çalışınız. Yenilikler konusunda hassas düşüneceğiniz bugün, sözleşme, kontrat veya iş anlaşmalarında bağlılık altına girmeden önce, herşeyi etraflıca gözden geçiriniz. Çıkarlarınızı korumaya özen gösteriniz.

  ************************************************** ************************************************** **************************************************
  Sevgili Teraziler bugün çevrenizdeki insanları anlamakta zorluk çekebilir ve onlardan ne kadar farklı düşündüğünüzü hissedebilirsiniz. İki yönlü hareket etmeniz veya bir konuda iki ayrı şekilde düşünmeniz mümkün olduğu gibi, mantığınızla duygularınız arasında bir tercih yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Gerçek dünyanın rutinliği yerine iç dünyanıza çekilerek kendinizi gözden geçirmeniz mümkündür. Duygusal konularda daha şefkatli ve özverili davranabilirsiniz. Bazen çok kolay üzülebilir, bazense hiç olmadığı kadar dayanıklı olabilirsiniz. İlham duygusunun yükselişe geçeceği bugün, sanatla uğraşan meslek sahipleri adına etkili enerjiler mevcuttur.

  Ayrıca romantizm duygunuzun yoğunluğu Ay gezegeninin Balık burcu enerjisiyle birleştiğinde hislerinizi yazıya dökmeniz mümkün olabilir. Günlüğünüze minik notlar düşebilir, duygularınızı samimi bir şekilde dile dökebilirsiniz. Bu sizi oldukça rahatlatabilir. Bugünkü enerjiniz, gizli bir çalışma için ön bilgiler edinmenizi ve araştırmalarda bulunmanızı sağlayabilir. Önemli bir konu üzerinde sessizce çalışmak, geri planda olayları analiz etmek fazlasıyla işinize yarayabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek iç sesinizi bugün dinlemenizde fayda var diyebiliriz. Zihinsel olarak arınmanızda da destekleyici olan günlük enerjileriniz, kendinizi geliştirmeniz yolunda gayet etkileyicidir.

  ************************************************** ************************************************** **************************************************

  Sevgili Akrepler, sosyal ilişkileriniz ve ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konularda etkili olması muhtemel bugünkü enerjiniz, ufkunuzu genişletmeniz ve yaşamı geniş açıdan görebilmeniz konusunda da destekleyicidir. Sizler için her zaman belirli bir bakış açısı vardır. Kimsenin yönlendirmesiyle hareket etmekten veya başkalarının sözüyle değişimlerden pek hoşlanmazsınız. Çünkü yanılmaktan hoşlanmazsınız. Eğer değişim ve dönüşümde bulunmaya karar verirseniz, bu ancak kendi bildiğiniz yöntemlerle yapılmalıdır. Bugünkü enerjiniz ise, gayet ılımlı ve esnek düşünmenizi sağlayıcı olduğundan rahatlatıcıdır. Üstünüzdeki gerilimi atmanızda sizi destekleyicidir. Bu yönüyle düşünürsek pozitif bir gün anlamı taşıyabilir.

  Yine bugünkü enerjiniz altında, yaratıcı gücünüzü ortaya çıkarmanızı sağlayan deneyimler yaşamanız mümkündür. Bugüne dek farkedemediğiniz bazı özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Yardım, şefkat ve sevgi duygunuz yükselebilir. Karamsar gerçekler yerine olabilirlik oranı yüksek hayallere yaşamınızda yer vermeye başlayabilirsiniz. Yersiz korkularınız veya gereksiz yüklerinizden manevi anlamda güçlenerek kurtulabilirsiniz. Tabi ki dikkatli olmanız gereken durumlar da vardır. Size söz verilen işlerle ilgili tarihler tutmayabilir, aynı anda iki konuyla birden uğraşmanız gerekebilir veya kafanızın içinde iki hedef saptamanız mümkündür. Ayrıca sadece para kazanmaya yönelik girişimler değil, zevk alacağınız bazı aktivitelere de yönelebilirsiniz.

  ************************************************** ************************************************** **************************************************

  Sevgili Yaylar mesleki konularda iki seçenek arasında hangisini tercih edeceğinize karar vermeniz gereken bugün, şefkat, yardım ve destek gibi olgular günlük yaşamınızda ön planda olabilir. Ayrıca bazı mevzularda mantığınız ve sağduyunuz arasında kalabilir, kimi zaman aklınızla karar verirken kimi zaman duygularınızı ön planda tutabilirsiniz. Tabi ki, dağılmadığınız sürece tercihinizi yine gerçekçi şekilde hareket etmekten yana kullanacağınızı düşünüyorum. Zaten yapılması gereken de budur. Günlük enerjiniz altında, yaratıcılık gücünüz yükselebilir, mesleki konularda ilginç ve oldukça sıradışı, bugüne dek işlenmemiş konularda ürünler vermeye başlayabilirsiniz. Örneğin psikolojik çalışmalar, edebi konular, şairler, yazarlar hakkında bilgi toplama ve yayma, eğer mesleğiniz medya ve yayıncılıkla alakalı ise veri toplama, dosyalarınızı tekrar kontrol etme açısından sizin için gayet verimli bir gün olabilir.

  Yaptığınız işlerde doyuma ulaşmak isteğiniz ön planda olduğundan, bir işe adım atarken size ne gibi katkısı olduğu konusunda düşünmeniz mümkündür. Ayrıca yine mesleki alanda iç çekişmeler veya rekabet hisleri içinde değil, yetenekli olduğunuz konularda sadece kendinizle yarışmayı tercih edebilirsiniz. Kısaca, aşırı ihtiras içinde davranmamanız mümkündür. Tabi ki dikkat etmeniz gereken konular da var. Örneğin değişkenlik göstermeniz yine mümkün. Bir konuda karar verirken, aynı anda başka bir projeyle uğraşabilirsiniz. Bilirsiniz bu konuda hep sorunlarınız vardır. O zaman bugün tek bir konuda odaklanarak ilerlemeye çalışmanız yararlı olabilir.

  ************************************************** ************************************************** **************************************************
  Sevgili Oğlaklar bugün, hassasiyet içinde olduğunuz konularda, tarafsız ve gerçekçi düşünmeye çalışmanız yararlıdır. Sadece görmek istediklerinizi önemsemek yerine asıl gerçeklere odaklanmanız sizi stresten uzak tutabilir. Hislerinizle hareket etmekten yana olacağını bugün, bazı konularda yanılgıya düşmeniz mümkündür. Onun için her olayı, her durumu ve her insanı iyice gözden geçirmenizde fayda vardır. Ay gezegeninin burcunuzla olumlu görünüm yapacak oluşu, bu yazılanları önemsememeniz anlamına gelmemelidir. Çünkü enerjiler bugün gayet akışkandır. Dikkat edilmezse fazla duyarlı davranmak sorunlara yol açabilir. Günlük enerjiniz, düşüncelerinizi, duygularınızı edebi bir şekilde dile getirmenizi sağlayıcıdır.

  Eğitim hayatınızla ilgili konularda ayrıntılara fazla girmeden öğrenmeyi tercih edebileceğiniz bugün, aynı anda hem iş hem öğrenim hayatınızı sürdürmek adına yeni kararlar almayı düşünüyorsanız, acele etmemenizde fayda vardır. Şartlarınızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenizi öneririm. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve mesleki bir kariyer elde etmek isteğiniz bugün ön plandadır. Kendinize duyduğunuz güven ve yüreğinizdeki inancın büyüdüğünü hissetmeniz günlük enerjiler altında gayet kolaydır. Bu durumdan yararlanarak, sorunlarınızla ilgili farklı çıkış noktaları keşfedebilirsiniz. Yeter ki hayallerinizin, gerçekleri örtmesine izin vermeyin. Geri kalan tüm problemler nasılsa yoluna girecektir.
  ************************************************** ************************************************** ************************************************** *

  Sevgili Kovalar bugünkü enerjiler altında, maddi ve manevi konularda, çevrenizdeki kişilerden beklentileriniz artabilir veya sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine duygusal düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Mantığınız devre dışı kalabilir ve duygularınızın sesine daha fazla kulak verebilirsiniz. Farkında bile olmadan hayaller kurmaya başlayabilir finansal açıdan bu darboğazını nasıl aşmanız gerektiği konusunda gerçekçi olmayan kararlar verebilirsiniz. Örneğin durumunuz müsait olmadığı halde kredi girişimde bulunabilir veya çevrenizdeki kişilerden ne gibi yardım görebilirsiniz bunları hesaplamaya çalışabilirsiniz.

  Duyarlılığınız son derece yüksek olacağı için size destek vermediklerinde en yakınınızda kişilere sitem edebilir ve kendinizi şanssız biri olarak görebilirsiniz. Eğer mesleğiniz şairlik, yazarlık veya buna benzer alanda ise, bu dönemde enteresan projeler üzerinde çalışarak ekstra paralar kazanmak veya bağlantıda bulunarak iş bağlamak mümkündür. Ayrıca bugün ilişkinizle alakalı konularda iki farklı şekilde hareket etmeniz mümkündür. Kimi zaman sevgi, şefkat, ilgi çerçevesinde davranırken, kimi zaman onu yanıltmaya ve gerçek düşüncelerinizi gizleyerek ortama uyum sağlamaya yönelik tavırlar sergileyebilirsiniz. Bunun nedeni problemlerle uğraşmak istememenizdir. Onun istediği şekilde hareket ederek, zaman kazanmaya çalışabilirsiniz. Tabii bu durumda partnerinizin dikkatli olması ve empatide bulunması şarttır.

  ************************************************** ************************************************** *************************************************
  Sevgili Balıklar, partnerinizin fikirleri ile, kendi istekleriniz arasındaki farklılığı gerçekçi bir şekilde oturtmanız gereken bugün, sadece kendi bildiklerinizin doğruluğu konusunda ısrar eder ve durumları sadece bu çerçevede ele alırsanız biliniz ki, o da kendince doğru bildiklerini savunmaya başlayacaktır. Ayrıca bugün size karşı yanıltıcı tarzda konuşması mümkündür. Sizinle aynı düşünmediği halde düşünüyormuş gibi davranabilir. Sevgi, şefkat ve ilgi görmek isteği yoğun olabilir ve bu doğrultuda hareket etmekten yana olabilir. Hayatı gerçekçi bir şekilde ele almak yerine daha duyarlı veya artistik davranması mümkündür. Bütün bunlar karşısında bugün yapmanız gereken, hem gerçekçi düşünmeniz hem de onun bakış açısıyla ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizdir. Bu da gösteriyor ki bugün, fazlasıyla dikkatli davranmanız gerekiyor.

  Mümkünse aranızdaki sorunları ele almak için birlikte hareket etmeye çalışmanız yerinde olur. O sizin gibi gerçekçi düşünmeye çalışmalı, siz de onun gibi farklı bir boyuttan ilişkinize bakabilmeyi denemelisiniz. Fakat bütün bunlar ince bir ayar çizgisi içinde yapılmalı, ilişkinizi bir terazi gibi düşünürsek, dengeli davranmaya çalışmalı, birbirinize karşı dürüst olmalı, yanlışlarınızı açık yüreklilikler kabul etmelisiniz. Böylece beraberliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tam tersi davranmak ise, samimiyetsiz ve oldukça yüzeysel bir ilişki demek olur ki, bunun her ikinize de pek faydası olmaz. Çünkü sonu hüsran demektir. Her iki taraf da kartlarını açık oynamalı, devam edecekse etmeli, bitecekse adam gibi bitmelidir.

  ******************************************************************************** ****************************************
  Konu Gümüş tarafından (21.Nisan.2009 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Sevimli Vip Sevim.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Ekim.2008
  Nereden
  кαуιρℓαя ∂ιуαяι ...
  Mesajlar
  7.191

  Standart

  .
  Sevgili Yengeçler, yakın çevrenizdeki dostlarınızla güçlü paylaşımlar içinde olmaya özen göstereceğiniz bugün, sempatik tavırlarınızla takdir edilir ve çekiciliğinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Gün boyu duyarlı, bazen gizemli, hatta şairane bir şekilde kendinizi ifade etmeniz mümkündür. Yalnız baştan belirteyim ki bugün, gerçek dostlarınızla sahte olanları arasındaki ayrıma çok dikkat ediniz. Yani iyi niyetinizi kimlere karşı göstermeniz gerektiğini iyi saptamaya çalışınız. Yanılmamak için tetikte olmayı ihmal etmeyiniz. Olayları iki yönlü düşünmeyi tercih edeceğiniz bugün, çevrenizdeki insanlara karşı yardımseverlik hisleriniz oldukça yükselebilir.


  Tesekkurler Mustafa ABIM ...

 3. #3
  OnuRsaL BaKtErİ Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Ağustos.2007
  Mesajlar
  29.485

  13

  .
  Sevgili Koçlar, şefkat, dostluk, yardımseverlik, ilgi dolu tavırlarınızı, iş çevreniz başta olmak üzere sevdiğiniz herkese göstermenizi sağlayan Ay gezegeninin Balık burcu seyri altında güne devam etmektesiniz. Bilinenin tam aksine sizler için sevgi, huzur ve paylaşım çoğu zaman ön planda olan duygulardır. Çünkü siz toplumca aranılan, sevilen insanlarsınızdır. Girdiğiniz ortamlarda insanların sıkılması diye bir durum söz konusu olamaz. Dost diye bildiğiniz insanların size kötülük yapabileceğini aklınıza bile getirmezsiniz. İşte bu yüzden daima çocuksu bir saflığınız vardır. Fakat bir gün karşınızdaki kişinin yanlışını yakaladığınızda tabi ki en acımasız şekilde cezalandırırsınız. Bu yüzden sizi sinirli biri olarak görürler. Oysaki böyle davranmanızın nedeni, sizi arkanızdan vurmaları nedeniyledir.

  İşte bugünkü enerjiniz, biraz geriye çekilerek çevrenizdeki insanları şöyle bir gözden geçirmeniz anlamına gelebilir. İç dünyanızda sizi rahatsız eden, üzmekte olan konuları kendinizce değerlendirmeniz mümkündür. İş hayatınızla ilgili konular da bugün ön plandadır. Günün büyük bir kısmında, hizmet olgusu önemli bir yer tutar. Çevrenizdeki insanlara karşı ilgili dolu yaklaşımlarda bulunduğunuz gibi, ruhsal yönden güçlenmek için, dünkü gibi geriye çekilmeniz de mümkündür. Bu enerjinizi toplamak amaçlıdır. Gün içinde duyarlılığınız sonucu, bazen ufak bir tartışma huzursuzluk keyfinizi kaçırabilir. Bu nedenle, geçimsiz insanlardan uzak durmaya çalışmanızda fayda vardır. Yoksa duruma, size has uslubunuzla müdahalede bulunmanız mümkündür.

  Benim burc için döktürmüşler

 4. #4
  fOrUmUn tİrYaKiSi prenses06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik tarihi
  Şubat.2009
  Nereden
  ♫ ♥ ♪
  Mesajlar
  14.878

  Standart

  .
  Sevgili Aslanlar, finansal konularda dikkatli hareket etmeniz gereken bugün, özellikle gerçekçi düşünmeniz, hayale kapılmamanız son derece önemlidir. Ayrıca size emanet edilen veya sizin denetiminiz altında olan paralar konusunda da temkinli olmak gerekebilir. Bunun yanısıra, ortaklarınızla ve parasal paylaşım içinde olduğunuz insanlarla iş yaparken güvenliğinize azami özen gösteriniz. Sizi yanıltmamaları için, takibinizi iyi yapınız. Siz cömert yüreğinizle pek kötülük nedir bilmezsiniz. Fakat insandır şaşar da, beşer de atasözünü unutmamak gerekir. Özgürce hareket etmek isteğiniz yoğun olacağı bugün, olmayacak işler peşinde koşmanız mümkündür. Birilerine güven duyarak veya bizzat kısa yoldan para sahibi olmak için borç altına girebilirsiniz.

  Eşiniz veya ailenizin desteğini almakta zorlandığınızda, bu borçlar yüzünden sıkıntıya düşmeniz mümkündür. O yüzden lütfen para hesabınızı dikkatli yapınız. Vergi, sigorta, kefil, miras, hisseli paralar, bankacılık işlemleri, aracı kişilerle alakalı her türlü finansal konuda işinizi sağlam kazığa bağlamayı unutmayınız. Değerli evrakları kontrol ediniz, her yaptığınız işi, imza atmadan önce tekrar inceleyiniz. İlişkinizle ilgili konularda ise, partnerinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Gelir geçer bir aşkın peşinde koşmaktan veya sizin hiçbir sıkıntınızda yanınızda olmayan bir insana özveride bulunmaktan sakınınız.
  tşkler
  . .şımarığım sözüm geçer, ankara kızıyım havam yeter  -Ee ne VaR , ne YoK ?
  -aŞk var , O yok ! . .
  ♫ ♥ ♪
  'Canımın içi değil, İçimin Canı oldun sen'. .

+ Yeni Konu aç

Benzer Konular

 1. Burç burç aşk..Burcunuza Göre askınızı secin;)
  Konu Sahibi Seabell Forum Burçlar
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 17.Temmuz.2009, 10:00
 2. en iyi öpüşen burç (:
  Konu Sahibi Seabell Forum Burçlar
  Cevap: 19
  Son Mesaj : 02.Temmuz.2009, 03:52
 3. SMF Burç Modülü
  Konu Sahibi MαζдŦŷǻŁĨ Forum SMF
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 22.Nisan.2009, 15:56
 4. Msn Burç İfadeler,Burç Smileler
  Konu Sahibi StoryLine Forum Msn İfade ve Göz Kırpmaları
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 31.Ekim.2007, 15:16
 5. Burç Ve Makyaj
  Konu Sahibi ๑H@NDSOME๑ Forum Burçlar
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 19.Ağustos.2007, 16:59

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •