Terazi Burcu Sevdiğinizi Etkileme Yöntemleri Terazi Erkeğini Etkileme Yöntemleri
Terazi burcu erkekleri, Venüs idaresi altında olmanın ayrıcalığına sahip, son derece çekici ve cana yakın kişilerdir. Anlamlı, etkileyici konuşmasıyla sosyal hayatta arayan kişilerdir. Gönül maceraları açısından bu erkeğin sayısını dahi bilmediği çok sevgilisi olmuştur. Bu çok doğaldır çünkü onlar fiziki görüntüleriyle girdikleri her ortamda odak noktası olabilirler. Kendisindeki bu özelliklerin gayet iyi farkında olacağı için, karşı cins tarafından her zaman için el üstünde tutulmaktan hoşlanırlar. Onlara karşı sırf bu yönleriyle bile komplimanda bulunsanız yeterlidir diyebilirim. Terazi erkeği eğer bir kadından hoşlanmışsa, öncelikle konuşmalarıyla onu etkilemeye çalışacaktır. Siz ne kadar duyguları ikinci plana atan biri olsanız da, onun sözleri karşısında etkilenmemeniz kesinlikle mümkün değildir. Gelelim bu yakışıklı erkeği nasıl etkilemeniz gerektiği konusuna.
Herşeyden önce, güzelliğinize önem vermelisiniz. O asla sıradan bir kadınla olmayacak kadar özel hisseder kendini. Kadınında hoş bir görünüm, nezaket ve uyum arar. Huzursuzluk yaratan bir kadından asla hoşlanmaz. Bulunduğu ortamda dinginliği sağlayan ve problem çıkarmayan bir kadın onu mutlu edecektir. Sözlerini dinlemeli, kararsız kaldığı kaldığı konularda yardımcı olmalı, gerekirse idareyi elinize almalısınız. Fakat bunu yaparken, kesinlikle çatışmaya girmekten kaçınmalısınız. Onun en fazla hoşuna giden şey, sosyal ortamlarda bulunmak ve ilgi çekmek olduğundan, bu isteğine kesinlikle ayak uydurmalı ve birlikte olduğunuz zamanlar kıskançlık huyunuzu geride bırakmalısınız. Yakışıklı bir adamla olmanın keyfini sürebilecek kadar rahat davranırsanız ve onun beğenilmesinden dolayı huzursuzluk duymazsanız ne ala. Fakat bir kadın için bu pek kolay kabul edilir bir şey olmadığından bağrınıza taş basamıyorsanız, bir teraziden uzak durmanızı tavsiye ederim. Çünkü bir ilişkiye sadık olmak yerine maceracı davranmayı kolayca seçebilir. Ayrıca onu övmeyi, ne kadar yakışıklı olduğunu söylemeyi ve karşı cins üzerindeki etkisinin farkında olduğunuzu dile getirmeyi unutmayın.
Bir teraziyi kendinize aşık etmek istiyorsanız kesinlikle güçlü, kendi ayaklarınızın üzerinde duran ve yeri geldiğinde onu yönetebilecek kadar da hakim bir partner olmayı asla ihmal etmeyin. O çok aşırı duygusal, ona fazla sorumluluk yükleyecek bir kadından uzak durmayı tercih edecektir. Yalnız hakimiyeti ele alırken, bunu kavga, çatışma yoluyla değil, ince bazı taktiklerle denemek çok önemlidir.
Bir terazi erkeği ile anlaşmanın bir diğer ipucu da, onunla arkadaş olmaya ve zevklerini paylaşmaya gönüllü olmanızdır. Birlikte gideceğiniz eğlenceler, sosyal aktiviteler ve gece partileri son derece hoşuna gidecektir. Arasıra da olsa yalnız başına bir yerlere gitmesini tavsiye etmeniz veya özgür bırakmanız da, son derece etkili olacaktır. sizin kendinize güvenen ve kaybetmekten korkmayan bir kadın olduğunuzu düşünecek ve ertesi günü hemen yanıbaşınıza koşacaktır.
Kararsız kaldığı konularda, ona destek olun ve gerekirse bir arkadaşı gibi yol gösterin. Her zaman güzel, bakımlı ve hoş görünün. Marka kıyafetler giymeye çalışın ve ona da marka hediyeler alın. Herşeyin kaliteli olanından hoşlandığınızı belirtin. Bir yere gidecekmişsiniz gibi, her zaman hazır olun, onu kesinlikle bekletmeyin. Her olayı iki farklı şekilde görmesini sağlayın, sıkıldığı konularda mantıklı destekler sunun. Hastalıktan, para problemlerinizden veya sorunlarınızdan bahsetmeyin, sürekli güzel şeylerden konuşun ve onunla olduğunuzda herşey yolundaymış gibi davranın. Ve son söz olarak, ona kesinlikle ısrar etmeyin, çünkü bu en sevmediği şeylerden biridir.
Terazi Kadınını Etkileme Yöntemleri
Terazi kadını Venüs gezegeninin tüm kısmetlerinden kolaylıkla yararlanacak şekilde donatılmıştır. Ne giyse, ne sürse, ne taksa üstünde inanılmaz derecede güzel durabilir. Hani şalvar giyse yakışır derler ya, aynen öyle. Terazi kadını son derece mantıklı ve nerde nasıl davranacağını bilen bir kişidir. Onu kesinlikle saçı başı dağınık veya uyumsuz renk kıyafetler içinde göremezsiniz. Her zaman hazırlıklı ve her zaman şıktır. Maddeye oldukça önem veren bu kadın, kendisine rahat bir yaşam sunacak erkeği seçmek ister. Erkeğinde o kadar çok özellik arar ki, hani bütün bunların bir kişide toplanması neredeyse imkansızdır. Erkeğin çok şık, kültürlü, kibar ve nazik olmasını bekler. Bakışlarıyla kadını etkilemeli ve sözleriyle ona ne kadar güzel olduğunu söylemelidir. Huzur ve güvenlik vermeli ve bunu bir ömür boyu sağlayacağına dair de söz vermelidir. Terazi kadını eğer bir erkeği sevmişse kesinlikle ondan kurtulmanız kolay olmayacaktır.
Terazi Kadınını etkilemek için bir diğer nokta ise, maddi gücünüzün olması gerektiğidir. Onu şık yerlere götürmeli, değerli hediyeler alarak güzelliğini övmelisiniz. Onunla birlikte olmanın büyük bir şans olduğunu dile getirmeniz de inanılmaz hoşuna gidecektir. Önemli bir konu da, ısrarcı olmamanız gerektiğidir. Eğer sizinle o gün görüşmek istemiyorsa, kesinlikle üstüne düşmeyin. Gün içinde hatırını soran mesajlar yazarak varlığınızı hissettirin ama bunun dozunu gayet iyi ayarlayın. Yıldönümlerini asla ihmal etmeyin, hoş bir sürpriz yaparak ona özel bir hediye ile o günü dışarıda kutlamak için program düzenleyin.
Terazi kadını umursamazlıktan hiç hoşlanmaz, kesinlikle ona ihmal etmeye kalkmayın. Değer verildiğini ve önemsendiğini görmek hoşuna gider, fakat tepkilerini iyi ölçmeye kalkın. O an hoşlanmadığı bir durum söz konusu ise ona destek olmaya çalışın ve bu gibi durumlarda kontrolü elinize almaya çalışın. Sorun giderildikten sonra, tekrar aynı şekilde komplimanlar yaparak moralini yükseltmeye çalışın. Diğer kadınlarla yakından ilgilenmeye kalkmanız veya ima etmeniz terazi kadınının pek hoşuna gidecek bir durum değildir. Onun yanındayken bu konularda dikkatli olmaya çalışırsanız faydalı olur. Gönlünü almanız gereken durumlarda, hoşuna giden pahalı bir hediye seçerek mutlu etmeye çalışın veya güzelliğinden bahsedin.
Sosyal ortamlarda bulunmaktan hoşlanan Terazi kadını, ilgi çekmekten de oldukça memnundur. Fakat her ne olursa olsun, sorun çıkartmamaya çalışın ve ne kadar beğenilse de, kendinizi geri plana atarak, güçsüz bir erkek imajı çizmeyin. Şunu unutmayınız ki, eğer yanındaysanız o sizinle olmayı tercih etmiş demektir. O yüzden de bu türden mevzuların ilişkinize zarar vermemesine çalışın. Kısaca çok sahiplenici ve denetimden yana bir erkekseniz, Terazi kadınıyla olmanız zorlaşabilir. O erkeğinde, uyumluluk, denge ve herşeyden önce modern düşünce arayacaktır. Birlikte olduğunuz zamanlar, romantik şekilde davranmanız hoşuna gidecektir. İhtiyaçları konusunda hassas davranın, ondan önce siz düşünerek destek olmaya çalışın. Kaba davranışlardan uzak durun, sevginizi jest ve mimiklerinizle gösterin.