Teknolojinin Mobilya İle Buluşması

Evren Serdar KÖPRÜCÜ Bu koleksiyonunun yaratıcısı olan Rolands Landsbergs 1976 doğumlu ve sanatçı bir ailede büyüyen ve 2006 yılında da Devlet Ödülü alan başarılı bir tasarımcıdır.

Bunuda zaten ispatlamıştır bu en son sunduğu kolleksiyonuyla.İşlevsellik, ileri teknolojiler ve minimalizm çağdaş estetiği yansıtan çizgisiyle maksimum verimliliği elde etmek için çalıştığını belirtiyor.Tamamı el yapımı olan kolleksiyonunda konforu malzeme ve işçilik kalitesinin yanısıra sıradışı ama bir o kadarda pratik çözümler sunuyor.Yatak Odası Modülü:
Yüksek kalite paslanmaz çelik kulp ve aksesuarları döşenmiştir.Katlanır yatak platformu otomatik olarak uzaktan kumanda ile kapanma özelliği sunuyor. Yatağın baş tarafında aydınlatma ışığıda var.Toplam 6 bölümden oluşuyor raflarıyla beraber. Fiyatı 7.866EUR


Çalışma Alanı Modülü: Pratik küçük bir ayarlanabilir masa entegre edilmiş,yüksek kalite paslanmaz çelik kulp ve aksesuarları döşenmiş,panel aydınlatma yerleşik olarak sunulmuş,oturma bölümündeki yastık seçmeli olarak deri yada kumaştan imal edilmiş, blok çekmece ve raflardan oluşan bir modül tasarımdır. Fiyatı 8.856EUR.
Yaşam Alanı Modülü:
Üç birimden oluşan ve yine parçalanıp bölünerek farklı kombinasyonlar verilebilen bu birim; Kanepesi talebe göre seçmeli olarak deri yada kumaşdan yapılan çok pratik bir modüldür. Fiyatı 7.100 EURTV ve Ses Sistemi Modülü:
Koleksiyonun komplike ürünlerinden biri olan bu tasarımı; dahilinde bulunan ve Yüksek kaliteli ses ve görüntü performansı sağlayan, 46 inç düz ekran televizyon asansörlü sisteme sahip, 7+1 hoparlör sistemine bağlı olan BluRay Player ile diğerlerinden kendini ayırıyor.En belirgin ayrılığı ise 5.520EUR fiyatı oluyor.Mutfak Modülü:
Kolleksiyonun En karmaşık olan ünitesi.Bir dokuşla kayarak ortaya çıkabilen musluk ve lavabosuna birde emniyet için sensörler konulmuştur.Mutfaktaki tüm gerekli mutfak malzemelerini içeren bir yapıya sahip.Dahilinde bir mini buzdalabı dahi bulunuyor.LED'li ışıklandırmasından tutunda,bıçak tahtası,bar ve sandalyeyle tamamlanmış ünitenin fiyatı 9.200EUR.